| FuNNy121431 a întrebat:

Am vazut de mult un film. Nu mai stiu cum se numea, era vorba de un caine cu 2 capete care omora lumea, nu mai stiu cum era. Dau funda la care imi spune cum se numeste

Răspuns Câştigător
| LenoreVoldaren a răspuns:

Astea sunt doar trailere. Uite filmul full la link-ul http://www.alluc.to/movies/watch-cerberus-2005-online/122647.html
Fundiță?

9 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Cerberus
Aici:

http://www.tubeplus.me/player/95778/Cerberus/

fara subtitrare :(
Click pe "Continue to file"

| FuNNy121431 explică (pentru stlucian):

Multumesc mult, daca mai puteam sa mai dau funda, iti dadeam cu mare placere, scuze sad Multumesc inca odata

| stlucian a răspuns (pentru FuNNy121431):

De ce te scuzi? Ca nu-ti merge link-ul primit de la Adorabilaa? Nu e o problema ca am destule dar verifica inainte big grin
Pentru putin, si altadatawinking

| FuNNy121431 explică (pentru stlucian):

Nu de aia m-am scuzat, m-am scuzat pentru ca nu mai pot sa iti mai dau si tie inca o funda, pentru ca o meriti cu mare drag.

| stlucian a răspuns (pentru FuNNy121431):

Multumesc pentru apreciere!

| LenoreVoldaren a răspuns:

Cerber.

| FuNNy121431 explică (pentru LenoreVoldaren):

Daca imi poti da un link la care pot sa il vizionez, ar fi super si ti-as da si funda.

| FuNNy121431 explică (pentru LenoreVoldaren):

Da, multumesc mult de tot, iti dau cu mare placere funda.

| LenoreVoldaren a răspuns (pentru LenoreVoldaren):

Astea sunt doar trailere. Uite filmul full la link-ul http://www.alluc.to/movies/watch-cerberus-2005-online/122647.html
Fundiță?