| Diidiiana a întrebat:

Am vazut filmul Twillight primele trei parti:amurg, luna noua si eclipsa. Din cate stiu urmatorul este BREAKING DAWN. E adevarat? vreau multe datralii cand apare si daca se poate trailerulbig grin. fundita la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| NuAmGăsitNume a răspuns:

18 noiembrie 2011 prima parte.
Filmul va fi impartit in doua parti. :*
A doua parte inca nu se stie, vom afla.

Si trailerul de la prima parte:
http://youtu.be/sIpeBi6SG4A

3 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Twilight Breaking Dawn" nu a aparut inca. prima parte va aparea pe 18.11. 2011, iar a doua pe 16.11. 2012
Trailerul primei parti il poti vedea pe: www.peteava.ro

| DeeDee a răspuns:

Trailerul oficial, asa cum a aparut pe MTV:

http://www.youtube.com/watch?v=M6uILEWfqYA

data lansarii filmului (partea 1) : 18 noiembrie 2011

| NebuniKkdeea a răspuns:

Nu a aparut inca ca si eu as vrea sa-l vad si m-am instiinmtat si va aparea si trailerul si filmul tot in noiembrie 2011 si da e adevarat va fi lansat in noiembrie si daca ai putea sa imi raspunzi la intrebare asta : Ai vazut trailare sau filmele luna noua amurg si ecplipsa si daca ai putea daca ai vazut filumul tot sa mi-l dai si mie