| tudorlaura a întrebat:

Buna TPU
am vazut mai de mult un amine cu 2 ingeri, unul alb si unul negru care la sfarsit se lupta, unul dintre ei era un adolescent care ducea o viata normala si la un moment dat si a dat seama ca are puteri dar nu mai stiu cum se numeste si nu il gasesc pe google orice formula as cauta... daca stie cineva va roooogg

2 răspunsuri:
| AndaAlexandra a răspuns:

X/1999?

| tudorlaura explică (pentru AndaAlexandra):

Nu, era fara atata tehnologie
imi aduc aminte ca ingerul negru fura artefacte sau obiecte de valoare din muzee ceva de genul...