| Neag_Alexandra_1998 a întrebat:

am vazut mai demult doua filme care mi-au placut foarte tare si nu mai stiu cum se numesc.
Primul film este cu o baba pe care o ingrijea o fata tanara, iar baba moare si intra spiritul in fata care o ingrijea si face toate nebuniile.
Iar al doilea film este cu doi tineri(fata si baiat) care trebuiau sa ajunga undeva departe cu masina si era iarna si au gresit drumul si au intrat intr-o padure. nu au mai putut iesi cu masina din padure si au ramas acolo. in padurea aia erau spiritele unor preoti. si nu mai stiu exact ce se intampla... tinerii mor intr-un final inghetati in masina ca nu i-a gasit nimeni.
sper ca ati inteles in mare parte despre ce e vorba si daca stie cineva cum se numesc filmele va rog sa-mi spuneti. mersi!:*

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cu al doilea film, te pot ajuta...

Wind Chill (Vântul groazei, 2007)
http://www.cinemarx.ro/filme/Wind-Chill-Wind-Chill-142058.html

Primul film, vezi puțin The Skeleton Key (2005), aici spiritul bătrânei intră în trupul unei tinere, dar nu îmi amintesc să facă toate "nebuniile", cum zici tu. Depinde la ce nebunii, te referi!
http://www.cinemagia.ro/filme/the-skeleton-key-9999/

| Neag_Alexandra_1998 explică (pentru floresdemayo):

Te iubesc! laughing mersi mult! :*

| floresdemayo a răspuns (pentru Neag_Alexandra_1998):

Și eu te iubesc!hee hee

3 răspunsuri:
| souleaterz a răspuns:

Nu stiu tongue tongue Funda? big grin tongue ( glumeam )