| Soare_Alexandru_Alin_1994 a întrebat:

Am vazut un film horor mai de mult si acum as vrea sa l vad iar, dar nu mai stiu cum se numeste.
Tot ce mi mai amintesc din acel film era cam asa:
Este vorba despre un scriitor care i moare nevasta, iar el se muta la o casa de a lui dintr o padure... in scurt timp el observa ca este bantuit iar el crede ca este sotia lui, intreaba fantoma: "daca esti nevasta mea bate o data, daca nu esti bate de doua ori ".
In final descopera ca spiritul rau este al unei cantarete care a fost violata si omorata in padure...

Răspuns Câştigător
| AnaMishka a răspuns:

Bag Of bones, acesta e sigur, Si e o mini-serie http://www.imdb.com/title/tt1212452/?ref_=nv_sr_1

3 răspunsuri:
| Cătălin_Nicola_1991 a răspuns:

Nu stiu filmu dar iti recomand The Insidious