| Gugu12 a întrebat:

Caut un film pe care l-am vazut acum mult timp dar nu mai stiu cum se numeste. Este vorba de o familie care se muta. Filmul incepe cand ei sunt în masina in drum spre noua casa. Pe drum evita la mustață un accident cu o alta mașină si ajung într-un final acasă. In casa încep sa vada fantomele unei alte familii si au impresia ca sunt bantuiti. La final află ca de fapt ei au murit in acel accident si de fapt ei sunt fantomele.

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Haunting of Winchester House (2009) https://www.imdb.com/title/tt1521787/

| BBJHHRUGs a răspuns:

Dupa descrierea ta cunosc doua filme de genul acesta:
Disappearance (2002)
Dead End (2003)
Daca e vreunul din ele te rog sa imi acorzi funda.
Mersi Anticipat!

| Anonim53220 a răspuns:

Vreau si eu sa vad filmul happy