| Lulupana1234 a întrebat:

Bună TPU, am vazut mai devreme o secvență dintr-o emisiune de pe Antena 1 pe care știu sigur că am mai vazut-o dar nu stiu cum se numește dar prezentatorul era Dan Negru și o fată trebuia sa spuna ce scria pe un bilet cu un plastic de dinți în gură și se auzea numai AA Au AuEA E și propoziția era la noi în gunoi am gasit un bazoi cred, am nevoie doar de nume

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„propoziția era la noi în gunoi am gasit un bazoi cred, am nevoie doar de nume"? Ce inseamna?
Mai bine se exprima aia cu plasticul in gura, decat tine.

| FireAngel a răspuns:

Emisiunea se numeşte "Scena Misterelor".