| mardeamor a întrebat:

Am vazut odata o reclama.nu stiu sigur dar parca pe kanal d sau antena 1.nu mai stiu insa era o emisiune noua duminica in care oameni normali trebuia sa faca diferite chestii.sa ceara de nevasta pe strada fete. ceva de genu de ras.stie cineva cum se numeste si unde o pot vedea si eu? ca nu am fost acasa duminicasadmersi

Răspuns Câştigător
| Pitica :X a răspuns:

Se numeste faci fata faci bani si e pe canal d cauta pe site de la canal d ca sa vezi cand e emisiunea happy