| mardeamor a întrebat:

Am vazut odata o reclama.nu stiu sigur dar parca pe kanal d sau antena 1.nu mai stiu insa era o emisiune noua duminica in care oameni normali trebuia sa faca diferite chestii.sa ceara de nevasta pe strada fete. ceva de genu de ras.stie cineva cum se numeste si unde o pot vedea si eu? ca nu am fost acasa duminicasadmersi mult

9 răspunsuri:
| Iuly006 a răspuns:

E cumva "Faci fata, faci bani", e pe Kanal D si il poti vedea vineri 13 august de la 21:30 in reluare...

| dsada a răspuns:

Antena 1-faci fata faci bani tongue funda? plz

| Deyutza a răspuns:

Emisiunea se numeste "faci fata faci bani!" si e duminica pe canal d pe la 9:30 seara. Mai mult afli aici :
http://www.kanald.ro/emisiuni/Faci-fata-faci-bani/
Si de vazut o vezi aici (nu stiu exact ce episod e):
http://www.trilulilu.ro/delfinu007/3568436869e17a
Daca vrei sa o vezi mai noua urmareste-o la tv!
have fun! :*:*:*

| ilydude a răspuns:

Faci fata. faci bani.winking

| Luv you a răspuns:

Emisiunea se numeste Faci fata, faci bani si e pe Kanal D duminica la ora 21:00. Sper sati fi fost de ajutor! :*

| madalynaaa a răspuns:

Se numeste "Faci fata faci bani" si e la kanal d dar nu cred ca se poate descarca de undeva pentru ca e prea noua...BafTa si PooOp :* funda?

| Stefania a răspuns:

Buna! Emisiun a fost pe Kanal D la "Faci fata faci bani" happy

Eu sunt cu emisiunile love struck le adorlove struck

| Stefania a răspuns:

Dar este si vineri deci maine va fi reluare parca la 21:30 happy. Nu te ingrijoraoh go on! Pa, pakiss

| Deutza97 a răspuns:

Cred ca e pe kanal D si se numeste FACI FATA FACI BANI e cu farse sau daca zici tu ep antena 1 atunci este IUBIREA FACE FARSE caci ambele au acelasi gen de care spui tu aici