| ღβأβأ a întrebat:

Am vazut odata inceputul unui film a televizor si nu stiu cum sa il gasesc, poate ma ajutati. Era despre cativa adolescenti, care au vrut sa sperie lumea de la un carnaval, bazandu-se pe un tip din grup care s-a costumat si s-a riscat mergand pe cladiri, cu bicicleta parca. Baiatul ala a cazut de pe un bloc si a murit pe loc. Ceilalti tineri au facut un juramant ca va ramane un secret faptul ca au fost implicati in moartea lui.
Apoi este prezentata povestea fiecaruia cativa ani mai tarziu.
Nu imi amintesc exact detaliile, sper ca nu am gresit ceva. Ofer funda!

1 răspuns:
| Raven a răspuns:

I'll Always Know What You Did Last Summer (2006)?
https://www.youtube.com/watch?v=d18vxSeuWIw