| Anonim5374 a întrebat:

Salut, TPU.
In trecut am vizionat inceputul unui film, iar acum as dori sa il vad pe tot. Problema este ca nu ii stiu nume.
Era vorba despre un grup de adolescenti care au mers intr-un loc interzis cu scopul de a "intra" in grupul lor un tip. A trebuit sa sara intr-un bazin, ceva. Cineva l-a impins deoarece ii era teama si a aterizat intr-un obiect ascutit, nu mai stiu exact. Acest lucru i-a cauzat moartea, din cate imi amintesc.

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ar putea fi The United States of Leland (2003)

| Anonim5374 explică (pentru OnuOnulică):

Nu este, multumesc totusi.

| Anonim5374 explică (pentru faramatania):

Din pacate, nu. Multumesc.

| Anonim5374 explică (pentru faramatania):

Nici acesta nu este, multumesc.

| faramatania a răspuns (pentru Anonim5374):

Ok,cu plăcere, o ultimă încercare însă, mai vezi și All the Boys Love Mandy Lane (2006)
http://www.cinemagia.ro/filme/all-the-boys-love-mandy-lane-23911/

| Anonim5374 explică (pentru faramatania):

Din nefericire, nici acesta nu este. Din fericire, acum pot viziona alte filme care par destul de interesante, merci.

| faramatania a răspuns (pentru Anonim5374):

Pentru puțin!