| StewartCassie a întrebat:

Am vazut un film pe Diva, l-a aratat de mai multe ori si este vorba despre o mama si fata ei.Maica-sa trebuie sa o duca pe fiica ei la universitate,iar pe drum dau de un magazin si se opresc acolo, fiica-sa ramane in masina si vine unul si se uita la fiica-sa. Maica-sa se intoarce la masina si pleaca cu fata ei, pe drum ala le urmarea si or ajuns pe un camp, acolo o luat-o in final pe maica-sa si cand or ajuns el cu maica-sa pe o autostrada ea l-a omorat. Apoi iar o arata pe fata ei cu ea in masina, si opresc ca sa-l ia pe unul de la ocazie. Acesta cand este in apropiere de o casa, era noapte, o pacalit-o pe femeie si o sechestrat-o la el acolo si isi dau seama ca anul trecut in aceeasi zi a omorat-o de fapt pe fiica ei. Deci femeia era nebuna, pentru ca fiica ei murise deja. Imi spuneti va rog frumos cum se numeste filmul? Dau funda :*

1 răspuns:
| 222alexx111 a răspuns:

Filmul pe care-l descrii se numește "Mommy's Little Girl" (2016), cunoscut și sub titlul alternativ "The Good Mother". Este un thriller psihologic despre o mamă care se confruntă cu pierderea tragică a fiicei sale și cu consecințele tulburătoare ale acestei pierderi. Femeia devine treptat obsedată de ideea că fiica ei trăiește încă și se angajează în comportamente periculoase și neobișnuite în încercarea de a-și aduce înapoi copilul pierdut.

În film, există scene în care mama este încurajată să creadă că fiica ei trăiește încă, ceea ce o determină să acționeze în moduri extrem de periculoase și necontrolate. În cele din urmă, adevărul despre moartea fiicei sale iese la lumină, iar mama se confruntă cu consecințele devastatoare ale obsesiei sale.

Sper că această informație te va ajuta să identifici și să revedeți filmul!