| Dove a întrebat:

Cum s-a numit filmu de ieri de pe protv(era dupa filmul vizitatorii)in care s-a nascut o fata care era printesa si trebuia sa o omoare pe vrajitoarea ce-a rea dar a fost atacata femeia care era cu ia si i-a dat drumu pe rau si a ajuns intr-un satuc de pitici, iar piticul care a gasit-o trebuia sa o duca la nu stiu ce castel dar el se imprietenste cu cineva pe drum si il alearga aia rai si in final ajung acolo si pleaca si se bat cu aia rai ca sa o omoare pe vrajitoarea rea.

Răspuns Câştigător
| andreyusnice a răspuns:

Willow. Daca mai vrei sa stii informati despre TV uita-te aici.http://www.port.ro/ Bafta!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Willow