| Alle02 a întrebat:

aparut recent,subtitrarea filmului The Goodnight mommy si l-am vazut dar nu am inteles prea multe.
Pana la urma ce era adevarat?
Copilul,Elias era bolnav? Mama chiar era alta?
Imi puteti exlpica, va rog.
Fundaa

Răspuns Câştigător
| LittleLove a răspuns:

Lukas a murit intr-un accident înainte de evenimentele din film iar Elias crede ca Lukas inca traieste de acea el este singurul care il vede. Mama nu era alta.
La sfarsitul filmului Elias o provoaca pe mama sa spuna ce face in acel moment Lukas dar pentru ca ea nu il vedea nu stia iar Elias crede ca acea nu e mama lui. Deoarece daca era mama lui il putea vedea pe Lukas si stia ce face.

| Alle02 explică (pentru LittleLove):

Mulțumesc,având in vedere descrierea si trailer-ul, m-au cam încurcat.

1 răspuns: