| Neverrrrrr a întrebat:

Nu am inteles nimic din filum GoodNight Mommy, deci femeia aia care se prefacea a fi mama lor a murit si dupa ei o intelnsesc pe mama reala cantand noaptea in lanul de porumb?

4 răspunsuri:
| Neverrrrrr explică (pentru Adry05):

Ce am inteles eu acolo cu engleza mea e ca Elias era mort in tot acest timp iar femeia aceea era mama lor, lamureste-ma

| Adry05 a răspuns (pentru Neverrrrrr):

Nu am vazut filmul si am devenit curioasa si eu sa-l vad si nu vreau sa citesc spoilere. laughing

| faramatania a răspuns (pentru Neverrrrrr):

Nu a murit Elias,ci Lukas.Iar tipa era chiar mama lor.O femeie divorțată care rămâne cu doi gemeni (Lukas și Elias). Într-un accident,de mașină probabil,Lukas moare iar ea scapă, ai văzut cum.Dar acest Elias își vede fratele în continuare, lângă el, în joaca lor și este mirat cum ea, mama lor nu îl poate vedea pe fratele lui.De la asta pornește neîncrederea lui față de ea.Iar la final totul se lămurește.Îi spune "daca ai fi mama noastră,l-ai vedea sau ai ști ce face acum".Dă foc și moare, doar ea, iar pe el îl vezi apoi în lanul de porumb, continuă joaca lui și în felul acesta sunt toți trei împreună pentru că el o poate vedea si pe ea acum și pe fratele lui, ca și cum ar fi reali.Eu cam asta am înțeles.