| CrazyPittica a întrebat:

Apelez la voi pentru ca as vrea sa imi spuneti titlurile unor filme thriller sau horror.Vreau si linkul filmului online,daca nu, cand se difuzeaza si pe ce post de televiziune. Funda pentru cele mai multe si mai frumoase filme.

Răspuns Câştigător
| alexxxutz a răspuns:

Http://www.filmeonlinesubtitrate.tv/filme-online/groaza

Aici ai o lista intreaga de filme horror foarte bune. Le poti vedea direct acolo pe site la calitate ff buna

| CrazyPittica explică (pentru alexxxutz):

Multumesc mult! Imi plac mult filmele.

| alexxxutz a răspuns (pentru CrazyPittica):

Cu mare placere! poti urmari zilnic site-ul. sunt adaugate zilnic filme noi selectate. toate cu subtitrare in limba romana si la calitate buna! mersi pentru funda

4 răspunsuri:
| CrazyPittica explică:

Vreau vreo 3-4 filme, dar sa scrieti si linkul unde il pot viziona.

Răspuns utilizator avertizat