| Eookatha a întrebat:

As dori sa imi spuneti si mie (daca stiti) din ce cauza a plecat Popa Dorian(Andrei Anghel in Pariu cu viata).
Am auzit de curand ca a plecat din Lala Band, si vreau sa stiu si eu de ce.

Dau funda love struck

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu stiu de ce a plecat, dar ma bucur. Poate vor inchide si ei panarama aia numita serial.

| kitty00 a răspuns:

Din probleme de sanatate, cauta pe acasatv.ro un articol despre el si vei vedea mai amanuntit de ce pleaca.

| mariutsa1234567890a a răspuns:

: ((((

| ingerashmyk a răspuns:

Uita-te si o sa afli de ce a plecat.
http://www.bestmusic.ro/......20028.html

| Rose4321 a răspuns:

Da eu stiu dar daca imi dai funda iti zic.:Andrei a plecat pentru ca avea probleme de sanatate el nu stiu ce probleme avea dar uitete aici :http://www.youtube.com/watch?v=IrOeerSXxqI aici e

| Camelutza_Velcu_1996 a răspuns:

Avea niste probleme de sanatate si pentru a nu se imbolnavi si mai rau a decis sa ia o pauza! Daca vrei sa afli mai multe poti intra pe acasatv.ro

| AncaaDuff a răspuns:

Buna! Dorian Popa a parasit trupa LaLa Band deoarece a spus ca vrea o pauza. Speram sa se razgandeasca dar este decizia lui si o respectam.happy