| Lumar23 a întrebat:

Hei TPU, este adevarat ca Monica Odagiu si nu stiu sigur daca si Andrei Stefan o sa fie dati afara din Pariu Cu Viata? Spuneti-mi si mie din ce cauza si de unde au pornit toate aceste vorbe pentru ca eu m-am uitat pe fb pe paginile oficiale LaLa Band si Pariu Cu Viata si nu scrie nimic despre asta...

Răspuns Câştigător
| EyeCandy a răspuns:

Așa se spune. De ce?
Pentru că, cei care au creeat serialul Pariu cu Viața și odată cu el și Lala Band, au făcut un sondaj care sunt cei mai populari și cei mai puțin populari actori. Se pare că Monica Odagiu a ieșit pe ultimul loc și cei de la Pariu cu Viața trebuie să hotărască dacă o mai lasă în serial sau nu.
Despre Andrei Ștefan nu știu nimic.

1 răspuns:
| ionut1134 a răspuns:

Eu nu cred ca o sa dea afara pe nimeni aflam luni daca este adv dar nu cred ca este