| cosminaelena99 a întrebat:

As vrea sa aflu cat mai multe filme gen Twilight, Van Helsing dar si filme dragute ca cele de la disney deci nu trebuie sa neaparat de groaza doar sa fie dragute deci orice gen dar in special actiune, comedie si de familie.

Răspuns Câştigător
| Lalala0 a răspuns:

Ai aici cateva filme de la Disneyhappy

A ring of endless light
Brink!
Buffalo Dreams
Don't look under the bed
Double teamed
Eddie's Million Dollar Cook-Off
Full-Court Miracle
Get a Clue
Going to the Mat
Halloweentown High
High School Musical 3: Anul absolvirii
Horse Sense
Hounded
Jett Jackson: The Movie
Jumping Ship
Life Is Ruff
Now You See It...
Phantom of the Megaplex
Quints
Return to Halloweentown
Right on Track
Rip Girls
Smart House
Stepsister from Planet Weird
Stuck in the Suburbs
The Color of Friendship
The Even Stevens Movie
The Other Me
The Poof Point
The Proud Family Movie
The Suite Life Movie
Tiger Cruise
Tru Confessions
Up, Up and Away
You Wish!
Zenon: Z3

7 răspunsuri:
| EliXirR a răspuns:

Pai, ar fi Marea Mahmureala 1 si 2 + American Pie si Doi baieti si multe fete ( comedie ) Fast and Furious 1, 2, 3 si 4 ( actiune ) Happy Feet ( e de la Disney, parca, si e fumos tare ) Camp Rock si Camp Rock Final Jam ( Disney ) Jump In ( tot de la Disney ) etc. Google it! Funda?

| adriana49 a răspuns:

Buna. De ce nu incerci jurnalele vampirilor sau vampirii sudului. Mi-a zis cineva ca pe data de 17 ianuarie ar putea aparea jurnalele vampirilor carte cu revista bravo.Nu se stie sigur dar daca doresti ai putea incerca.

| cosminaelena99 explică (pentru adriana49):

Am cartile si stiu serialul e in curs de vizionare.

| Xennofull a răspuns:

Ti-as recomanda filmul Legendary( e foarte tare)...serialul Vampire Diaries, Profetia V. Uita-te la ele.sunt convins ca o sa-ti placa:*

| Bluewings a răspuns:

Moonlight. cel mai adevarat :X

| kamyiloveyou a răspuns:

Salll! Deci eu ma uit pe cinemaxx e foarte super si e gratis funda?