| lexx_8353 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa aflu numele unui film pe care l-am vazut acum foarte mult timp:Era vorba despre un om(cam 25 de ani)care avea o boala grava, nu suporta lumina soarelui il ardea sau ceva de genu si iesea des cu o motoccicleta la plimbare si iesea acoperit pentru a nu fi atins de razele soarelui. daca stie cineva dau 10 funde si cate voturi pot da :X

4 răspunsuri:
| madgrl89 a răspuns:

Cred ca te referi la Powder (1995) happy

| arcan_7531 a răspuns:

The Dark Side of the Sun unde imi este fundita pentru ca filmul este sigur acesta

| lexx_8353 explică:

Nu este documentar, nu este powder si cat despre raspunsul lui arcan ar trebuie sa citesti mai bine intrebarea

| noideas99 a răspuns:

Cred ca stiu despre ce vorbesti.Nu este un film ci face parte dintr-un documentar pe Discovery Channel despre boli si maladii rare.