| risciuc a întrebat:

Acum ceva timp in urma a-m vazut un film si nu mai retin cum se cheama. In film era vorba despre un baiat care nu suporta lumina soarelui, si se muta in munti cu familia unde razele soarelui nu ajung. Si acolo se intampla multe peripetii (gen horror) Stie careva? va rog mult

3 răspunsuri:
| issa2001 a răspuns:

Baiatul soarelui posedat...l-am vazut si eu si asa se chema... funda?winking

| risciuc explică (pentru issa2001):

Nu e ceea ce caut. In filmul care il caut este vorba despre un adolescent care merge la liceu pe timp de seara si oricum cred ca e realizat dupa anul 2000

| issa2001 a răspuns (pentru risciuc):

Ba da! e aparut in 2011