| DenisaMariaD a întrebat:

as vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva. As vrea un filme asemanator cu "Instrumente mortale: Orasul oaselor (The Mortal Instruments: City of Bones ) sau ceva de genul acesta sau cu vrajitori gen Hansel si Gratel si Sabatul vrajitoarelor" dar fara horror si seriale. Chiar imi plac filmele de genul acesta si chiar m-am plictisit rau de cautat laughing asa ca va rog, help me!
Dau si o FUNDITA mare!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Last Keepers (2013),Rubinrot (2013),The Craft (1996),Beautiful Creatures (2013),Avalon High (2010),The Giver (2014),Delirium (2014),The Host (2013),mai poți să încerci și The Hunger Games (seria 2012/2013/2014) //un serial cu vrăjitoare Salem (merită menționat pentru că este prea bun)//

1 răspuns:
| Anna121 a răspuns:

Warm Bodies (2013)
The Sorcerers Apprentice
Beastly (2011)
I Am Number Four (2011)
Red Riding Hood
Hansel and Gretel: Witch Hunters (2013)
Cronicile din Narnia