| AlexandraPatty92 a întrebat:

Filmul " Instrumente mortale: Orasul oaselor( Mortal Instruments: City of Bones)" are vreo continuare, sau se va continua. Sfarsitul a fost neclar, adica multe nu au mai avut un deznodamant. Cum ar fi daca Alec a supravietuit, sau daca mama lui Clary a supravietuit de asemenea. Dau funda! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Miruu64 a răspuns:

Eu stiu ca fimul va continua si ca in august va aparea Mortal Instruments : City of ashes.

5 răspunsuri:
| DisturbeDd a răspuns:

Dupa sfarsit cred ca da

| DianaPetre a răspuns:

Nu mai are, si eu am fos in vara la cinema sa vad filmul si a fost super.

| AlexandraPatty92 explică (pentru DianaPetre):

Dar nu vor sa il continue? Adica e superb! Iar "in carte" sunt mai multe volume, in plus sunt sigura ca a avut succes.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexandraPatty92):

Pai daca vrei citeste cartile eu am citit primele 4 si sunt mai faine ca filmullaughing)dar te previn odata ce le incepi nu te mai poti opri.

| Laura_Lau_2000 a răspuns:

In martie va aparea Orasul de cenusa continuarea si te asigur ca regizorii vor continua cu filmele♥ doar ca a fost descoperit un articol in care unul dintre regizori specifica ca Instrumente mortale va continua intr-un serial!♥♥♥ Alaturi de Cassandra Clare, autoare impreuna cu regizorii vor face un serial! de abia astept♥♥♥sper ca te-am ajutat :*