| Alle02 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca nu exista vreun program care sa-ti subtitreze filmul in romana? Daca,da as vrea sa--mi spuneti care si cum se foloseste.
Multumesc muult, funda.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Subtitrarea este un fisier tip text separat de video sau poate fi integrata pe film. Ca sa-ti usurezi cautarea, poti deschide filmul in BsPlayer, care are optiuni de cautare automata a subtitrarii pe sursele online.
Subtitrarea nu se creeaza automat, trebuie scrisa de cineva.