| 21434325124523 a întrebat:

Salut
stie cineva daca exista un program de filmat desktop-ul adica in sensul sa filmez ce fac eu in calculator si in care sa aiba si un buton ceva de subtitrat adica cand am terminat de filmat sa fac ceva acolo in program si sa se subtitreze si pe youtube cand il incarc sa fie deja subtitrat sau o optiune in care sa se subtitreze videoclipul in orice limba
mersi

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun este Sony vegas, cu el poti filma si edita + poti adauga si subtitrare dar subtitrarea o poti adauga si direct de pe youtube in momentul c and incarci videoclipul pe sitewinking

| PiruiAndrei1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da asta-i cel mai bun! Si poti sa-ti faci si un intro!winking

| GabiLeonte2 a răspuns:

Descarca Hyper cam 3 el trebuie activat dar merge