| Sadhna_6828 a întrebat:

As Vrea sa va intreb daca puteti sa-mi dati ceva site-ri sau link-uri ca sa pot downloada in pc melodia de la devdas-silsila ye chaahat ca! Du nu site-uri sau link-uri de downlloadare pe bani! Doar asa in calculator! Va rog mult de tot! Am nevoie de melodia aceea pentru. ca mi-o place foarte mult! Va Raman indatorata! Si Am Sa Va Raasplatesc Cu O Fundita Si Un Vot! Va RoG MultPe Curand!wavehappykiss

Răspuns Câştigător
| Bitsuu a răspuns:

Http://www.mediafire.com/? l4zmpuuywi0
Fundita?;;)

2 răspunsuri:
| Rossey a răspuns:

Fisierulmeu.ro

| Sadhna_6828 explică:

Multumesc Mult, bitsu! Am sa-ti raman indatorada daca ai vreo intrebare la care vrei sa te ajut anunta-ma! Mersi mult dem tot! Pe Curandwavekiss