| cryssu2008 a întrebat:

Imi puteti spune de unde pot downloada melodia: Divna Ljubojevic si corul Melodi - Kyrie Eleison? Daca se poate sa imi dati link unde o gasesc ( am gasit-o pe trilulilu dar nu am putut sa o descarc prin site-urile getmedia.info sau triluilu-download.info) si unde o pot descarca. Merci si raman dator cu o funditawinking

Răspuns Câştigător
| Damian a răspuns:

Demian_duff99 intra pe mess si ti-o dau

3 răspunsuri:
| dcsdkndks a răspuns:

Intri pe http://www.video2mp3.net/ si in casuta alba de acolo introduci linkul corespunzator video-ului de pe youtube cu melodia. apoi apesi convert.Astepti sa se incarce, dupa care se va downloada singur.Probabil melodia se va afisa la Downloads(Descarcari) daca folosesti Mozilla Firefox.Melodia va porni singura dupa care o vei gazi in folderul "Temp" pe care toata lumea il are;) sper ca am fost de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu st asa ca nu te baza pe mine!,,,crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.esnips.com/......icaa.part1 si mai sint alte 3 arhive la acelasi user