| Twii a întrebat:

as vrea si eu ceva filme horror cu adolescenti sau cu fantome, dar care sa te sperie foarte tare.

Funda :*.

4 răspunsuri:
| KittyKa a răspuns:

Poti incerca filmele Destinatie Finala 1, 2, 3, 4 si 5, care a aparut nu de mult timp. Nu e chiar cu fantome, insa te sperie destul incat sa-ti fie frica sa te mai plimbi prin casa singura noapteabatting eyelashes Si nu numai noapteabatting eyelashes Ai mai putea incerca si Casa de Ceara, e horror. The Messengers, e un film cu fantome, chiar de groaza, in care joaca si actrita Kristen Stewart, cea din Twilight.
Bafta!winking

| METALL2000 a răspuns:

The grudge(1, 2,3),ultima casa pe stanga, destinatia finala(1, 2,3, 4,5), drag me to hell,hause of wax, one missed call, mesageri, femeia in negru, Casa celor 12 fantome, shutter Vizionare placuta!, funda? puppy dog eyeslove struckhappy:*

| mihai1342 a răspuns:

1. Insidious (demon; spirite; fantome)
2. Shutter (fantome)
3. Drag me to Hell (demon)
4. Grudge
5. Case 39 (demon)
Vizionare placuta! devil

| NiKyNyc a răspuns:

Cazul 39, absenta, unborn, miroors