| MădălinaDaniela20 a întrebat:

Ca tot este vacanta iar timpul liber ne permite multe as vrea sa ma uit la un film horror. Am vizionat peste 30 de filme horror si da...pot spune ca sunt destul de infricosatoare, dar vreau unul care chiar sa ma sperie. Știți voi...momente de suspans, muzica infricosatoare, fantome care chiar te sperie. Daca ați vazut un film genul spuneti-mi-l va rog! O FUNDA mare pentru cel mai bun film!

Răspuns Câştigător
| AnonimulOfficial a răspuns:

Uite mai multe sa ai de unde alege

Let Me In si Let The Right One I
The Descent
[REC]
The Unborn
Martyrs
The Exorcism of Emily Rose
The grudge
Shutter
SAW
28 Days Later

Primul mi se pare cel mai bun, sper sa iti placa si tie

| MădălinaDaniela20 explică (pentru AnonimulOfficial):

Multumesc mult...am vizionat The Descent pentru ca prietena mea nu a vrut sa vada Let me In, dar promit ca o sa ma uit candva si la acest film.

| AnonimulOfficial a răspuns (pentru MădălinaDaniela20):

Multumesc pentru fundita, ma bucur ca ti-am fost de ajutor

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Open Grave (2013) și încearcă Masters Of Horror ( 26 filme selectate, gen episoade, dar nu au legătură între ele, constituite într-un serial cu 2 sez.)

| MădălinaDaniela20 explică (pentru faramatania):

Multumesc si tie pentru Masters of Horror...chiar e infricosator.din pacate nu pot acorda doua fundite, dar multumesc oricum. happy

| StefanERC a răspuns:

The grudge 1, 2, 3
Saw 1, 2, 3, 4, 5,6, 7
The Conjuring
Game of Death(2006)
28 Days Later

| sarah15 a răspuns:

Buna! Intra aici si alege-ti ce film vrei tu, sunt mai multe: http://www.cinemagia.ro/filme-horror/
Bafta!:)

| 123surprise a răspuns:

The ring este horror si are mai multe partiasa ca nu il vei termina prea repede.

| 123surprise a răspuns:

Si mai e unul foarte horror moartea cu lingurita

| RainbowDash1 a răspuns:

13 fantome. E un film destul de înfricoșător. Uneori apar niște fantome mai aproape de ecran pe neașteptate happy
Sper că ți-am fost de ajutor. happy