| doYOUreallyLOVE a întrebat:

As vrea si eu niste nume de filme horror, da'calumea happy ceva sa te tina in suspans pe tot parcursul filmului, nu aiureli. Am nevoie urgent! Fundita

Răspuns Câştigător
| yonutz6399 a răspuns:

Mioors,don't be afraid of teh dark(cel mai infricosator)
ultimul e sub 16 ani si sora-mea de 18 ani s-a speriat tongue

8 răspunsuri:
| abcde12345 a răspuns:

Drag me to hell...
Nu il vezi pana la capat

| doYOUreallyLOVE explică (pentru abcde12345):

L'am vazut de 4 ori la niste prieteni, bullshit. Thx anyway happy

| abcde12345 a răspuns:

Deci ce film alegi?
Eu am 2 propuneri :
-Drag me to hell
- One missed call

| doYOUreallyLOVE explică (pentru abcde12345):

Le'am vazut amandoua inainte de inceperea scolii, nu sunt cine stie ce. multumesc.

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Eu in vacanta asta m-am uitat la multe si toate sunt super tari

one missed call 1, 2, 3 japanese version
Ju On 1, 2, 3,4,5,6,7 japanese version
Ringu 1, 2, 3 japanese version
Infection japanese version
Dark whater japanese version
A tale of two sisters japanese version
reincarnation japanese version
Phone japanese version
Ichi the killer japanese version
audition japanese version
eye 1, 2 japanese version

daca te uiti la ele in english version o sa te plictisesti fiindca sunt copiate de la japonezi

| NastyP a răspuns:

Www.pikannelize.wordpress.com are un articol intitulat TOPURI ...gasesti acolo cateva filme si sunt intr-adevar foarte bune :) funda? :D

| banculescueduard2002 a răspuns:

Moriti zombi moriti funda?

| wsxedcrfv a răspuns:

Death Tunnel