| biancab1999 a întrebat:

TPU! happy As vrea si eu un serial dragut, cu adolescenti de preferat. Cum se indragostesc ei si alte chestii... ( fara Gossip Girl, am vazut o parte din el ). < multumesc >

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The O.C.
The Carrie Diaries
Skins
Hellcats

| st3fDub a răspuns:

Buna! Teen Wolf

| Damon01 a răspuns:

Nu prea ma uit la seriale asa ca o sa iti recomand sigurul serial la care ma uit si care se incadreaza cat de cat in cererea ta
The vampire diaries (se traduce Jurnalele vampirilor nu e de groaza se aseamana un pic cu Twilight daca l-ai vazut si este cu un 3 amoros, Funda?