| Geanyyyx a întrebat:

Hi TPU! M-am cam plictisit si as vrea sa incep sa ma uit la un serial nou.Precizez ca am vazut Gossip Girl, Pretty Little Liars, 90210, Glee, Ghost Whisperer, Hellcats(Deci nu le mai mentionati). as vrea sa fie ceva captivant si de preferat cu adolescenti(dar daca e ceva marfa poate sa fie si fara adolescenti). oricum mersi multbig grin. Fundaaabig grin

Răspuns Câştigător
| euanonim16 a răspuns:

Buna! Pai un seria foarte bun este The vampire diaries. Daca vrei poti sa te uiti si la seria Twilight, mi-a placut enorm amandoua.
ALTE SERIALE:
Moonlight (2007 - 2008), Blade: The series (2006),Blood Ties (2006 - 2008), Angel (1999 - 2004), Ultraviolet (1998)-e si film cu acest nume, Buffy the vampire slayer (1997 - 2003), Kindred: The embraced (1996),Forever Knight (1989 - 1996), The Gates(2010),Being Human(2008).
cateva filme : Priest (2011)
I Am Legend(2007)
Cirque du Freak: The Vampire's Assistant (2010)
Trick 'r Treat(2009)
Daybreakers(2009)
Blood: The Last Vampire (2009)
30 Days of Night (2007)
Paris, je t'aime (2006)
Bram Stoker's Dracula (1992)
BloodRayne (2005)
Buffy the Vampire Slayer (1997)
Bathory (2008)
Blade (1998)
Lost Boys: The Tribe (2008)
Being Human (2008)
Edges of Darkness (2009)
Fright Night (1985)
Suck (2009)
The Era of Vampires (2002)
My Best Friend Is a Vampire (1987)
Vampyrer (2008)
Out for Blood (2004)
Captain Kronos - Vampire Hunter (1974)
Drácula (1931).
Vizionare placuta :*!

5 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"The Vampire Diaries"
"True Blood"
Si uite si niste filme:
"Twilight"
"Twilight Saga New Moon"
"Twilight Saga Eclipse"

| AG a răspuns:

E fara adolescenti dar siiigur o sa iti placa: Blood Ties
Si ar mai fi: Beautiful People US, Skins, Gilmore Girls, Moonlight, Medium, 10 Things I hate about you, The secret life of the american teenager

| CarmenAndrada a răspuns:

Ti-as sugera sa incerci jurnalele vampirilor in caz ca nu le-ai vazut sau poate true blood sau supernatural

| tnxforthemms a răspuns:

Ai putea sa incerci Teen Wolf. Mi s-a spus ca e fain, e cu adolescenti. Iar daca nu, ar mai fi Grey`s Anatomy. Are 7 sezoane si iti spun ca e foarte interesant.

| K1d1 a răspuns:

Incearca CSI NY ai 7 sezoane a cate 22/23/24 de episoade fiecare vreo 40 si ceva de minute episodul deci funda?