| yoyoalecs a întrebat:

As vrea un film cu adolescenti in care sa apara cateva scene porno, nu ca in filmele "de profil", dar sa se vada detalii.Si va rog fara chestii de genu exista filme din astea destule pe google.Si fara LOL, l-am vazut deja, dar vreau mai mult de atat.Multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Project X.
American Pie (toate).
Vicious Circle.

| Adorable a răspuns:

În The Vampire Diaries există o mulțime de astfel de scene și este un film cu adevărat bun. Mai este și True Blood. Este cu vampiri și are scene porno extrem de multe pe care se pune accentul. Poate din această cauză nu îmi place prea mult. În plus, mai există și filmul The last song.
Pa, pa!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pathology e un film foarte bun si are si scene porno, dar nu e cu adolescenti si e un thriller.

| paaauul a răspuns:

American pie (1, 2,3, 4,5, 6,7, 8), van wilder ( seriile 1, 2, 3)...Amandoua sunt foarte bune si se includ in descrierea ta... funda?happy

| DopeNope a răspuns:

Pai am vazut odata un film pe animax. se numea sub ochiul camerei. acolo sunt chesti reale filmate de un american cu sute de camere. da vezi cai serial. si sunt tar_e care se fotografiaza la pasare si chiar se vede. sunt si din astea care se vio_eaz_ in parcari noaptea

| pissy1 a răspuns:

Roome in Rome :X:X:X

| bteodor a răspuns:

Nu apar prea multe scene dar totusi :
MILF, American Pie 6 si cam atat imi vine in minte acum.sunt multe filme cu adolescenti asa ca...

| GaBrYeLa18 a răspuns (pentru bteodor):

Sunt de acord cu American pie si eu am inceput sa ma uit la aceste filme si pana acum da cel mai tare este 6. Apropo daca te uiti la ele pregteste-te sa razi muuult.Vizionare placuta!big grin

| romteleco a răspuns:

Poti incerce MILF. Funda