| Valenttina a întrebat:

Ati vazut filmul The roommate? Imi puteti recomanda filme de genul acesta? Sau filme cu adolescenti,altele,dar sa aiba o poveste frumoasa! multumesc, fundita.

Răspuns Câştigător
| OnnyMady a răspuns:

Incearca 'Exam' e despre 8 candidati la o slujba care sustin un examen scris, mai diferit, sunt intr-o camera din care nu au voie sa iasa nu-si pot deforma foile in nici un fel(incluzand sa nu scrie pe ele) si trebuie sa raspunda la o intrebare care nu se vede cu ochiul liber, asa ca incearca sa se foloseasca de tot ce gasesc in camera aceea sa treaca testul e un fel de joc in care gasesti obiecte cu care poti evada din camera...Super film
http://www.youtube.com/watch?v=XEuKHtCDKyk

6 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Easy A.

| danielaxyz a răspuns:

Teen spirit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceeni!winking.happy...I foarte frumos...

| Indestructible a răspuns:

Iti recomand filmele 'The Last Song' si 'LOL'. Mie mi-au placut mult si sunt cu adolescenti.

| Valenttina explică (pentru Indestructible):

Imi dai si mie un link unde pot vizualiza filmul LOL?

| Lunaris14 a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme-romantice/
iti recomand siteul asta e plin de filme de acest gen :D