| ale_1293 a întrebat:

Hey tpu.Am si eu o intrebare:o sa moara Vlad (Vlad Gherman) in episodul de luni? Si inca una:O sa moara profa Raluca (Adela Popescu)? Daca nu v-ati dat seama este vorba despre serialu Pariu cu Viata

Răspuns Câştigător
| Vampiress a răspuns:

Nu Vlad nu moare insa cred ca va suferi mult>Profa raluca cred ca va fi surdo-mota sau ceva de genul.

5 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

E adevarat ca Raluca va ramane surdo-muta, iar Vlad se va salva dar dupa aceea e-n pericol sa moara iar. Daca cumva Vlad moare nici nu ma mai uit la serial.

| pwp a răspuns:

Nu moare niciunul...Serial idiot.

| ღvampireღ a răspuns:

Raluna nu stiu sigur dar cred ca o sa-si piarda memoria. Vlad nu

| ale_1293 explică (pentru ღvampireღ):

Deci:Vlad nu moare iar Raluca o sa isi piarda memoria?

| ღvampireღ a răspuns:

Vlad nu va muri... daca ar muri filmul nu mai are sens.