| kopotoru a întrebat:

Buna TPU azi e cumva ultimul episod din iubiri secrete?

11 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Ce m.or.t.i m.a-t.i ai?
e superb serialul. taci si uita-te la lala band.in ***
de *** p.r.o.a.s.ta sau ce gay o fii.

| davidtm a răspuns:

Imi dau seama ca n-ai nici 12-13 ani.mi-a se scrie nu mia.
la 12-13 ani inveti gramatica la scoala.deci pot sa te consider ca ai 10 ani.si esti vreun cocalar.
decat sa-mi fac laba.mai bine ma uit la un serial superb.

| davidtm a răspuns:

Sugi*.in*.ma-ti,chopchil.of .of.prost mai esti.

| kopotoru explică (pentru davidtm):

Ce vas mierli ma pe amandoi daca vas gasi sa vad ma mai sunteti tari in gura fata in fata

| davidtm a răspuns (pentru kopotoru):

laughing)))),mierli o ai de la iubiri secrete.ce handicapat esti kotoporu.da-mi facebooku tau sa-ti vad muia

| kopotoru explică (pentru davidtm):

Nici nu sti sa scrii kotoporu laughing kopotoru

| kopotoru explică:

Sa ma cac pe tine hylious dupa cat vad esti copil inca si davitm am zis asa sa stiu ca ar fi pacat sa se termine acum

| kopotoru explică:

Taci ma din gura handicapatule de ce te bagi daca nu iti place

| kopotoru explică:

Doamne ce buti hai ca nu mai am ce sa vorbesc eu v-am intrebat frumos azi se termina iubiri secrete ca nu stiam

| IAndra a răspuns:

Nu si eu ma uit la iubiri secrete