| EniNim a întrebat:

Bună TPU. Azi la credite de la 'începuturile familiei crood' de pe minimax românia am văzut ca a scris 'în memoria lui shonny hut' (nu știu dacă am scris bine numele) alături de poza unei femei, cine a fost? dau FUNDĂ

2 răspunsuri:
| Darius50boss a răspuns:

Nu se incelege ce spui, îmi pare rău

| EniNim explică (pentru Darius50boss):

Stai puțin să caut traducere în limba analfabeților, se scrie "înțelege" nu "incelege", cu ț, nu cu c. Și ce nu înțelegi că vreau să aflu ce a fost femeia asta (zic "a fost" pentru că cred că a murit devreme ce a scris 'în memoria lui shonny hut '