| andreeap200116 a întrebat:

Buna TPU Cand eram mica am vazut cateva secvente dintr un film si nu stiu cum se numeste. Era vorba, din ce imi aduc aminte, de un baiat care avea premonitiuni, de exemplu ca tatal lui va fi calcat de tren. Ce imi mai amintesc este ca era impreuna cu o fata si ca toate lucrurile astea si le amintea cand era batran (se intampla ceva ciudat cu el oricum). Sper sa ma puteti ajuta,

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Mr. Nobody (2009)
http://www.cinemagia.ro/filme/mr-nobody-33988/

| andreeap200116 explică (pentru faramatania):

Asta e! Mersi mult :*

| faramatania a răspuns (pentru andreeap200116):

Cu plăcere, multumesc și eu.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Premonitiuni?

| Florentina9210 a răspuns:

''Premonitiuni''? rolling on the floor ce-s alea? rolling on the floor nu erau premonitii, cumva?