| RukkyRukkya a întrebat:

Buna TPU care a vazut filmul 300 eroi de la termopile sa-mi spuna cum li s-a parut, care a fost replica favorita, personajul favorit cel mai super raspunz primeste fundita:X

5 răspunsuri:
| gheorgheasdasa a răspuns:

E un film istoric de nota 10. merita vazut. Lupta din cele 2 tabere sunt prezentate exceptional si de asemenea introducerea prezinta o armata mica care poate doborî orice armata. Filmul ca majoritatea filmelor de succes are final fericit chiar daca cei 300 mor eroic in lupta.
Este un film dupa intamplari reale ceea ce-l face si mai bun.
Iti sugerez si parodiahee hee e mortala big grin

| RukkyRukkya explică:

Stiu filmul e super de aia am vrut sa va vad parerile si dayana si personajul meu preferat a fost tot Leonidas si replica mea favorita a fost Tonight we dine the hell :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci e cel mai tare fiiiilm! eu sunt mega indragostita de Gerard Butler--->cel care il joaca pe Leonidas.Replica mea favorita este: THIS IS SPARTA! si ii da un picior aluia big grin haha sau mai imi place tare mult de Xerxes ooo si si si si faza cu Leonidas si cocosatul cand i cere sa ingenuncheze big grin hai recunoaste ca is cele mai tari faze big grin

| rolly14 a răspuns:

Doamne cred ca l-am vazut de 50 de orilaughing:X:X e super tare merita vazut e profund, o sa te impresioneze!

| costywinner a răspuns:

Ft frumos. Replica: ``This is spartaaa!`` :X:X