| JeffHardyNumber1Fan a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul 300-Eroi de la Termopile?

Răspuns Câştigător
| Andreea_7104 a răspuns:

Buna Jeff, mie imi place filmul e dragut smug dar asta e doar parerea mea...e frumoslove struck

3 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna :] in opinia mea (nu-s mare admiratoare, nu imi place istoria, nu am pus niciodata accentul pe asa ceva) filmul este inedit love struck mie mi l-a recomandat un fost coleg. Mi-a placut foarte mult. intr-adevar atunci oamenii se dedicau in totalitate patriei si pamanturilor lor, isi apreciau femeile si copii si mergeau si luptau din tot sufletul sa-si apere comorile.mie mi-a placut foarte mult si am fost impresionata de spartanul Leonidas :]

| sanders a răspuns:

Este o capodopera superba
Mi-a placut foarte mult filmul m-am uitat la el de vreo 3 ori si a fost ca si cand las fi vazut de fiecare data de prima data
AAUUUU

| BadBoyCristy a răspuns:

Deci e bestial... Unul dintre cele mai bune filme care le-am vazut.
L-am vazut de 300 de ori si creca o sa-l mai vad de mai multe ori.