| Helăăău a întrebat:

In legatura cu filmul "300 eroi de la termopile", cum se termina filmul? Cine castiga Spartanii sau persii? Multu happy

2 răspunsuri:
| EugeNNio a răspuns:

Persii.

| bogdan1236 a răspuns:

Casriga persii prin omorarea tuturor spartanilor si,, King of Leodians" arunca o sulita care ii raneste grav obrazul regelui persilor dar acesta nu moare si se dune in camara, dupa, regele spartanilor incepe a vorbi cu un membru care are o sulita in corp si cu mila se ridica regele si incepe sa vorbeasca ridica mainile si toti persi au tras cu arcurile in corpul lui ( am vazut filmul ).