| Elena_4661 a întrebat:

Buna TPUhappy care este cel mai tare film care l-ati vazut, si mi-l recomandati?(preferabil drama/cu caini dar fara : marley, hachiko, fluke, skip ca le-am vazut, si fara horor). Fundahappy

Răspuns Câştigător
| elenaai a răspuns:

Pff... ce pot spune cu caini nu sunt foarte multe filme drama. Hachiko este dupa parerea mea si a multora cele mai frumos film. Ti-as mai putea recomanda un film cu caini: Un an cu un caine. si ca filme de drama iti recomand:
A walk to remember
The last song
P.S I love you
Sweet november
Din raiul meu
Keith.
Sper sa-ti fie de folos!

6 răspunsuri:
| adyzone a răspuns:

Incearca Gladiator (2000), si The Shawshank Redemption (1994), sunt foarte bune, bine acum si dupa gusturile fiecaruia!
Alte drame ar mai fi: Gone Baby Gone (2007), Braveheart (1995), Schindler's List (1993) etc
p.s.: nu sunt cu caini filmele, dar sunt geniale, toate!

Răspuns utilizator avertizat
| Atotstiutorul a răspuns:

Jeux d'enfants
The prestige
Pulp Fiction
Cidade de Deus
Forrest Gump
Amelie
Perfume: The Story of a Murderer
Inglourious Basterds
Sin City
the godfather 1, 2
Saw 1 (doar 1 restul sunt ghene)
si mai sunt multe dar iti recomand sa le vezi pe astea dupa ce ai implinit 15 ani si dupa ce ai citit macar 20 de carti

| porto89 a răspuns:

Mai rau decat la hatchiko poate decat la titanic sa fi plans rolling on the floor dupa parerea mea hatchiko e cel mai bun film cu animale. parerea mea repet

| IngeruMeuCurcubeuTau a răspuns:

Never say Never justin bieber actor principal!

| KatyB a răspuns:

,Hannibal Rising, The silence of the lambs, Norbit,