| bytzy09 a întrebat:

Care e cel mai tare film horor care l-ati vazut? care imi place dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| electrofreestyler a răspuns:

Wrong Turn 1, 2, 3. Sincer e filmul meu horror preferat. tongue

| bytzy09 explică (pentru electrofreestyler):

Arata interesant cred cai a ta funda tongue

11 răspunsuri:
| AnotherCatWoman a răspuns:

Asta:
http://video.google.com/videoplay?docid=-3998863333872536083#
Dar numai tare nu il pot numi...Partea trista? E real.

| bytzy09 explică (pentru AnotherCatWoman):

Bine ca nu-i video de calitate buna happy

| AnotherCatWoman a răspuns (pentru bytzy09):

Hai mah, ca se intelege cat de cat ce fac jegosii aia de chinezi acolo...Iti jur ca niciodata in viata mea nu am terminat de vazut un film, oricat de horror, si sa am cosmaruri ca dupa ce am vazut primele 2 minute din asta...

| SweetFruits a răspuns:

Nici unul nu ma speriat decat cel a lui AnotherCatHomen!
Mie mila de catelus!
Nenorociti care iau facut asta crying(((((

Răspuns utilizator avertizat
| Ionut a răspuns:

Filme horror am vazut o groaza, dar niciunul nu m-au speriat.
Seria SAW si Seria Final Destination

| andreeeeea a răspuns:

The Exorcist :d

| Mozart a răspuns:

The hatchet1 si 2.Filme mai scarboasa si mai sadice de atat nu existawinking!

| oana_4548 a răspuns:

The Marina 2