| AnonimKjn a întrebat:

cat o sa mai fie derulat serialul supernatural?
sau sezonul 14 este ultimul?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

What I take from that is there’s no need to panic about Supernatural Season 15 just yet. All we can do is show the network we still want some episodes. If that means a 15-18 episode season to get more episodes of Supernatural then we’ll take it. Let The CW know that this is a viable option financially.

https://spnhunters.com/......cki-hints/

| AnonimKjn explică (pentru RAY):

Nu prea am inteles nimic, adica il continua pana la 15 sau?

| RAY a răspuns (pentru AnonimKjn):

In functie de ce planuri fianciare au, daca au castigat bine da, sincer eu cred ca e cam mult, m vazt primele 2, 3 sezoane m-am lasat

| Sn4k3 a răspuns:

Nu se stie, dar spuneau ca vor sa il continue.

| AnonimKjn explică (pentru Sn4k3):

Atat timp cat le adyce un buget destul de mare, eu cred ca o sa l continue. Am pus intrebarea pentru ca il derulează înca din 2005 13 septembrie si il urmaresc de anul trecut si am vazut toate sezoanele si este genial, imi e teama sa nu se termine prea curand

| Sn4k3 a răspuns (pentru AnonimKjn):

Pai ce nu ai inteles? Nu se stie pentru ca o sa se anunte abia dupa ce se termina sezonul curent. Toti din echipa spun ca vor sa il continue, acum mai depinde doar de rating.