| Melindutza a întrebat:

Buna tpu...cate serii (filme) cu Twilight sunt?

5 răspunsuri:
| Biiaancaa a răspuns:

Multi stiu ca sunt 4 dar am aflat de undeva ca s'ar putea sa fie 6 in urmatoarele povestea se bazeaza pe Renesmee si jacobwinking
1.Twilight
2.New moon
3.Eclipse
4.Breaking dawn:partea I si partea aIIa
5. Mignight sun
6. Dark moon
Funda?big grin

| BubuLina999 a răspuns:

4 parti.iar a patra parte este si ea impartita in 2:Twilight, New moon, Eclipse si Breaking Dawn 1, 2big grin

| XKidutzaa a răspuns:

4. Sper ca te.am ajutat

| Kitty_7799 a răspuns:

Buna! Sunt 4 serii.
1.Twilight:Saga amurg.
2.New Moon.
3.Eclipse.
4.Breaking Dawn.
Ultima parte - Breaking Dawn - este impartita in doua parti.Prima apare in noiembrie anul acesta, iar a doua in noiembrie anul viitor.

| lov343v3rally a răspuns:

Sunt 4: Amurg, Luna Noua, Eclipsa si Breaking Down. Breaking Down va aparea in 2 parti, prima fiind in toamna.