| MissVamp a întrebat:

cati ani are personajul lui jumong?(song-il-kook)dau funda!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Deschide linkul si pe coloana din dreapta apare scris date despre el, ca ziua nasterii, inaltimea etc

http://en.wikipedia.org/wiki/Song_Il_Gook

Aici dai click pe fiecare personaj dorit si iti apare totul despre el:http://en.wikipedia.org/wiki/Jumong_%28TV_series%29

Tu ai intrebat cati ani are personajul, nu el in prezent. In film, actorul are 35 ani. Dar poate avea si 34 ani daca filmarile s-au facut inainte de octombrie! Caci cine ar reusi sa filmeze 81 de episoade doar in trei luni?

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Păi, incă nu a implinit 41 ani, de ce să grabim timpul? Până in octombrie mai sunt aprox. 4 luni, nu?

| DarkBlood32 a răspuns:

| noname2021 a răspuns:

Acum in prezent are 41 de ani.Atunci cand a jucat in film 35 de ani.

| MissVamp explică:

Mie mereu mi s-a parut mai tanar, am crezut ca are 30 si ceva...dar 40... thinking

Răspuns utilizator avertizat
| Claudyu1998 a răspuns:

Pai s-a nascut pe 1. oct. 1971, deci 41 de ani.