| Rotari_Sorinel_1995 a întrebat:

Caut de mult un film. Acesta începe într-un oraș unde ploua, apoi un tip salvează o femeie de la un accident auto. Acesta când se uita la tip observa ca acesta are ochii complet negrii! Apoi pe parcursul filmului femeie descoperă ca familia soțului ei este ca tipul de la începutul filmului, acestea făcând ritualuri încercând sa o ucidă! Cam atat știu. sper sa ma ajutați. Mulțumesc anticipat

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi, Storm of the Century (1999).
Aici, ningea, nu ploua. Urmărește filmul și vezi dacă e ceea ce cauți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un nume, ceva?

| CreepyCrow a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search

https://www.google.ro/......ps?/search

vezi daca ti se pare cunoscuta vreo imagine care ar putea fi dintr-o scena din film si mai departe te descurci tu

| Rotari_Sorinel_1995 explică:

Nu știu nici un nume ..cu siguranța e un film mai vechi