| caian a întrebat:

caut si eu un film de comedie la care sa rad tot filmul. dau funda pentru care imi zice un film!

Răspuns Câştigător
| blackfox a răspuns:

Hall Pass a fost ultimul bun care l-am vazut.Nu pot spune ca vei rade fara oprire dar e o comedie buna.Are cateva secvente chiar bune.Vizionare placuta

5 răspunsuri:
| Marialy a răspuns:

Poti sa ncerci sa cauti pe site-ul cinemaxx (scrii la google... si dai prima chestie care iti apare)
vei gasi foarte multe filme, de tot genul...
succes!

| IasMin1 a răspuns:

Stan si Bran .Mr.Bean

| SoranaTQ a răspuns:

Stiu ca s`a dat deja funda dar eu iti recomand si The change-up, sincer eu chiar nu m`am putut opri din ras la el laughing)

| Lilia_1576 a răspuns:

See Spot Run [Action / Comedy / Crime] foarte frumos 2001

| blonda_3634 a răspuns:

Marmaduke nu stiu dc o sati placa eu sincer am ras la el foarte mult a fost amuzant