| Lilia_1576 a întrebat:

Caut un film de comedie dau funda pentru care imi zice un film!

Răspuns Câştigător
| Sorin_8158 a răspuns:

Accepted -adolescenti care nu au intrat la facultate si au infintat ei una o cumoedie de zile amri :X:X:X:X:X

13 răspunsuri:
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

The House Bunny
In comedia sexy, The House Bunny/Iepurasul casei, simpatica Anna Faris (Scary Movie) o intruchipeaza pe Shelley Darlington, un iepuras Playboy care le invata pe cateva studente stangace cum sa cucereasca baietii pentru ca in final sa-si dea seama ea insasi ca ceea ce apreciaza baietii cel mai mult sunt calitatile sufletesti. Shelley duce o viata fara griji pana cand este data afara din Clubul Playboy. Ea nu are unde sa se duca, dar soarta o arunca intr-un grup de studente care sunt pe punctul de a-si pierde caminul din campusul universitar, daca nu vor fi capabile sa atraga noi membri in fratia lor. Pentru ca ele sa-si rezolve problema, Shelley trebuie sa-si puna in functiune tot arsenalul acumulat pe cand era playmate pentru a le tine un curs intensiv de machiaj si de trucuri menite sa cucereasca baietii. Intre timp, Shelley invata pe propria piele ca are nevoie de ceea ce le distinge pe fete – personalitatea. Cand istetimea face jonctiune cu frumusetea, ele vor intelege ca nu mai trebuie sa se prefaca, ci sa fie ele insele.

A Cinderella Story
Draguta dar tocilara liceeana Samantha Martin (Hilary Duff) e pur si simplu daramata de moartea prematura a tatalui sau, tragedie care o lasa singura cu Fiona, ticaloasa ei mama vitrega (Jennifer Coolildge). Fiona o forteaza sa faca cele mai murdare treburi din casa. Nici scoala nu-i ofera vreo consolare, mai ales cand Shelby e prin preajma: rasfatata, bogata si foarte populara, Shelby o trateaza pe Samantha aproape la fel de rau ca Fiona. Viata Samanthei e irevocabil schimbata, totusi, de doua evenimente: o modificare de look de proportii epice si o neasteptata corespondenta electronica pe care o intretine cu un tanar misterios. Din cauza unui telefon gresit si a unei serii de coincidente manate de destin, Samantha si Fat-Frumosul ei incep un romance prin sms-uri si e-mail-uri, cu speranta ca, in cele din urma, se vor intalni fata in fata. Bineinteles, Samanthei nu ii e foarte usor sa ajunga pana in acel punct. Ea ar putea pierde chiar sansa de a se intalni cu baiatul viselor sale, nimeni altul decat Austin, cel mai popular baiat din scoala

Mean girls
Cady Heron a crescut in Africa si crede ca stie sa se descurce in orice situatie. Dar atunci cand frecventeaza un liceu public intr-un orasel mic langa Chicago, Illinois afla sensul adevarat a ceea ce inseamna "lucruri salbatice" intr-o lume civilizata. Drumul ei se intersecteaza cu drumul celei mai rele dintre toate speciile, populara si calculata Regina George. Mai mult decat atat, Cady se indragosteste de fostul prieten al Reginei, Aaron Samuels, atragand astfel dorinta de razbunare a acesteia.

Love don’t cost a thing
Alvin este un tanar foarte inteligent si este inscris la facultatea de arhitectura. Paris, o majoreta foarte populara din facultate, are un mic accident cu masina parintilor ei si, cum nu are bani pentru reparatii, ii propune lui Alvin sa o ajute. Ea trebuie sa pretinda ca este prietena acestuia pentru doua saptamani si el ii va repara gratis masina. Insa Alvin isi da seama ca a fi popular nu este asa cum se astepta el.

American pie 1
Patru prieteni care au trecut prin toate impreuna fac un pact – sa-si piarda virginitatea pana la absolvirea liceului. Dar apoi descopera ca nu este chiar asa usor pe cat credeau ei ca este, pentru ca obstacole (amuzante) le tot apar in cale. Cea mai buna sansa pare sa fie chiar balul de absolvire, care se apropie cu pasi repezi. Cu cat se apropie mai mult ziua mult-asteptata, baietii se intreaba care va fi primul norocos. Dar fiecare are indoielile si retinerile lui.

Exista si American Pie 2,3,4,5,6 si 7

Cruel intentions
Cinica Kathryn Merteuil (Sarah Michelle Gellar) face un pariu cu fratele ei vitreg, Sebastian Valmont (Ryan Phillippe), care presupune seducerea inocentei Annette Hargrove (Reese Witherspoon), care si-a propus sa ramana virgina pana cand va cunoaste dragostea adevarata. Daca Sebastian nu va reusi sa o cucereasca pe fermecatoarea Annette, Kathryn se va alege cu fabuloasa lui masina. Dar daca acesta isi va atinge scopul, va obtine dragostea singurei femei pe care stie ca nu o poate avea: pe Kathryn. Insa in jocul seductiei, unde orice metode sunt permise, exista o singura interdictie: sa nu te indragostesti…

She’s all that
Are 18 ani. Este cel mai chipes baiat din scoala, este seful clasei, capitanul echipei de fotbal si prieten cu cea mai frumoasa fata. Dar cand aceasta il paraseste pentru o vedeta de televiziune, Zack Siler se intreaba cu cine va merge la balul de absolvire. Ambitiosul tanar pune pariu cu prietenul sau ca, pana la bal, va reusi s-o transforme pe cea mai banala fata intr-o frumoasa candidata la concursul de Miss. Pentru pariu, Zack o alege pe Laney, fara a sti ca nimic din ce a trait pana acum nu va mai fi ca inainte.

Boys and girls
Ryan si Jennifer sunt prieteni din copilarie. El studiaza stiintele exacte si e un tip serios, calm si prudent, ea e independenta, ironica si spontana. Dupa terminarea facultatii Jennifer urma sa plece in Italia. Cei doi ajung insa sa petreaca o noapte impreuna si sa faca dragoste. Ea nu vrea sa accepte o astfel de relatie, iar el se simte ranit. Cum vor rezolva problema?

Down to you
Filmul este o poveste de dragoste dintre doi tineri care se cunosc la New York. Dar, ca si in viata de zi cu zi, marile povesti de dragoste nu sunt mereu pe deplin fericite. Ramane de vazut daca protagonistii, Al si Imogen, reusesc sa depaseasca problemele pentru a-si salva relatia

Not another teen movie
O parodie la adresa tuturor filmelor cu adolescenti facute pana acum. Personaje pe care le-ati indragit din "American Pie" sau "10 things I Hate About You" sunt "luate la misto" in acesta parodie care nu iarta nimic!

La liceul John Hughes elevii sunt la fel ca toti adolescentii. Cel mai popular tip din liceu, Jake (Chris Evans), pune un pariu cu prietenul sau ca o poate transforma pe cea mai urata fata din liceu (Chyler Leigh) intr-o tanara atragatoare si sexy. Pe cei doi insa, incearca sa ii impiedice sora lui Jake – cea mai rea fata din liceu – impreuna cu sefa majoretelor, Priscilla (Jaime Pressly).

10 things I hate about you

The breakfast club
Breakfast Club este clubul celor care fac detenţie la şcoala sâmbătă dimineaţă. Sunt pedepsiţi pentru că în marea majoritate nu sunt înţeleşi de părinţi şi profesori, sunt tineri cu o personalitate foarte puternică. Aflaţi la detenţie ei se cunosc şi se decoperă, devin prieteni şi ajung să se bazeze unul pe celălalt.

Bring it on
Un film extrem de amuzant despre lumea majoretelor si strategiilor de "dans" specifice. Un film care ne duce mai departe de a privi doar dansurile pe muzica a frumoaselor brunete si blonde si ne arata aceasta lume pe care nu o cunosteam: lumea cheerleading-ului. Cu drame, bucurii si, bineinteles Campionatul Mondial de Majorete.

Save the last dance
Ei provin din doua lumi diferite, doua culturi diferite dar cu toate acestea impartasesc una dintre cele mai fierbinti pasiuni: dansul! Sara (Julia Stiles), care provine dintr-o clasa mijlocie, dintr-un orasel mic din Illinois, viseaza sa-si dedice viata baletului iar Derek (Sean Patrick Thomas), ‘printul incoronat’ al unui club de muzica local, din centrul orasului Chicago, danseaza pe alt ritm – cel al muzicii hip-hop. Cand se descopera, ei impart atat dragostea pentru dans cat si pasi

Eurotrip
Tanarul Scott corespondeaza pe internet cu o studenta din Germania pe nume Mieke pentru a se obisnui cu limba germana si pentru a obtine o nota de trecere la examenul de germana. Cand afla ca Mieke este o blonda foarte frumoasa, se decide sa se duca intr-o calatorie in Europa pentru a o intalni. Alaturi de amicii sai Cooper, Jenny si Jamie, el are o multime de aventuri prin Londa, Paris si Amsterdam.

Exista si Eurotrip 2

Step up

Tyler Grange (Tatum) este un delincvent obisnuit, un smecher al strazii, care da de belea si trebuie sa faca ore de munca pentru comunitate la un liceu.
Tyler nu vrea sa aiba nimic de-a face cu elevii, dar se intampla sa se indragosteasca de o frumoasa dansatoare. Fata insa vrea sa-l atraga in lumea ei. Impotriva tuturor asteptãrilor, Ty descopera ca are cu adevarat talent pentru dans.
Filmul are muzica buna, actori sexy. Totul devine o reinventare moderna a povestii clasice despre tineri din lumi diferite, care nu au nimic in comun, dar se simt atrasi unul de celalalt. Si mai e o poveste despre sacrificiul pe care trebuie sã-l faca fiecare dintre ei ca sa-si urmeze visul.

Step up 2 the streets

Step Up 2 the Streets e continuarea lui Step Up aparut in 2006. Cand Andie, o dansatoare de strada rebela, ajunge la Scoala de Arte din Maryland, un loc doar pentru elita fiecarui domeniu, trebuie sa lupte cu toate fortele pentru a se integra si in acelasi timp sa poata sa mentina contactul si cu stilul sau vechi de viata. In mare parte reuseste sa-si indeplineasca obiectivele multumita cooperarii cu cel mai atractiv si talentat dansator al scolii, Chase, cu care formeaza un grup de studenti cu intentia de a participa la o competitie de dans secreta intitulata The Streets.

Just my luck

Ashley este o tanara norocoasa a carei stea nu stie decat sa urce. Jake, in schimb, este un tanar nenorocos, caruia i se intampla toate necazurile. Ashley reuseste sa isi scoata sefa din incurcatura si este promovata, fiind numita sa se ocupa de petrecerea unui client important. Jake insa nu reuseste nimic din ce isi propune, dar nu se da batut. El vrea sa ajunga la Damon Phillips, un producator important, pentru a-i da un demo cu trupa pe care o manageriaza. Asa ca ajunge la petrecerea oraganizata de Ashley, unde se deghizeaza in dansator. Cei doi se intalnesc si el o invita la dans. Ceva se intampla intre ei si cei doi se saruta. Din acest moment lucrurile o iau razna pentru ca cei doi trec norocul de la unul la celalalt. Iar viata lui Ashley se duce de rapa, in timp ce Jake este plin de noroc. Oare asa sa ramana, sau sansa ii va surade lui Ashley din nou?

Scary movie 1

Scary Movie este o excelenta parodie la adresa filmelor horror. Numarul de productii pe care le parodiaza este impresionant. Totul incepe cu uciderea unei adolescente, colegii dandu-si seama ca ucigasul se afla printre ei. Cindy Campbell, Buffy, Brenda, Greg, Shorty si Ray trebuie sa se lupte cu personajul in costum de fantoma, ceva intre ucigasul din Scream si cel din The Matrix. Bineinteles, exista si reportera Gail Hailstorm, care se tine scai dupa ei.

Exista si Scary movie 2,3 si 4

Van Wilder

Rasfatatul Van Wilder a petrecut sapte ani la colegiul Coolidge, pentru ca nu vrea sa renunte la studentie. Frumoasa Gwen Pearson e trimisa sa scrie un articol despre el in ziarul colegiului, dar Van Wilder, furios ca tatal sau tocmai i-a taiat subventiile, e de negasit. Gwen se foloseste de informatiile obtinute de la colegii lui pentr a-i face un portret deloc flatant. E randul lui Van Wilder sa o caute pe insolenta care i-a facut asa ceva. Un film plin de umor despre felul in care se distreaza si privesc viata studentii americani .

The perfect man

Adolescenta Holly Hamilton s-a saturat sa se mute de fiecare data cand mama sa Jean este parasita de cate un tip de doi bani. Pentru a-i distrage mamei atentia de la ultima sa alegere gresita, Holly face un plan perfect pentru un barbat perfect… un admirator secret inventat care o va vraji pe Jean si o va face sa aiba incredere in sine. Cand relatia virtuala incepe sa dea roade, Holly se vede nevoita sa ii gaseasca pe cineva real mamei, imprumutandu-l pe unchiul prietenei ei, fermecatorul si frumosul Ben. Holly este fortata sa aplice masuri disperate pentru a face sa mearga relatia perfecta a mamei, aproape ratand adevaratul barbat perfect, atunci cand apare.

Another Cinderella Story

Bazat pe povestea clasica a Cenusaresei, dar adaptat intr-o maniera moderna si revolutionara, filmul "Another Cinderella story" o are in centrul actiunii pe draguta adolescenta Mary, care locuieste impreuna cu mama ei vitrega Dominique Blatt – o fosta vedeta pop – si cu cele doua surori vitrege pe nume Britt si Bree. Fiind foarte talentata la dans, Mary viseaza sa studieze in Manhattan si sa intalneasca marea dragoste a vietii, dorinta ce pare sa i se implineasca atunci cand il cunoaste pe Joey Parker, un cantaret popular al carui nume de scena este J.P. La un bal mascat, Mary si Joey danseaza impreuna toata noaptea si se indragostesc nebuneste unul de celalalt, dar atunci cand orologiul bate miezul noptii fata se grabeste spre casa lasand in urma ei nu un condur, ci un I-pod. Avand acest singur indiciu ce l-ar putea conduce spre aflarea identitatii misterioasei dansatoare, Joey porneste in cautarea frumoasei mascate in vreme ce Mary se inscrie la un concurs de dans al carui premiu este o aparitie in ultimul videoclip al cantaretului J.P. Sperand sa o reintalneasca, Joey Parker danseaza cu toate participantele la concurs si in cele din urma o regaseste pe fata visurilor lui in persoana lui Mary.

Cadet Kelly

Kelly Collins e o adolescenta rebela din New York, care apreciaza mult deosebirea si diferenta dintre oameni, fiind o individualitate aprinsa si interesanta. Parintii lui Kelly sunt in divort, dar totusi au ramas buni prieteni. Mama ei are un nou "prieten", generalul Jo Makswell, care curind devine logodnicul ei. Kelly este nespus de fericita pentru mama ei, pentru faptul ca a putut sa-si gaseasca din nou iubirea, dar… fericirea ei se pierde atunci cind afla ca trebuie sa se mute in alt oras si in alta scoala, si asta nu e tot, scoala in care e nevoita sa invete e una militara! Kelly care pretuieste libertatea, devine cadetul Kelly in academia militara, unde domneste disciplina cea mai aspra. Ambianta noua are efect asupra comportamentului lui Kelly, dar si Kelly da un efect pozitiv asupra aspectul scolii si profesorilor…

A walk to remember

Landon si prietenii lui sunt cei mai cool baieti dintr-un liceu din Beaufort. Jamie e opusul lor, nimic nu pare cool la ea. E fiica preotului si poarta haine largi, care ii ascund formele. Cand o farsa a lui Landon se termina prost, directorul liceului il obliga sa joace in piesa scolii, activitate in care e implicata si Jamie. Petrecand tot mai mult timp alaturi de ea, baiatul descopera dupa un timp… ca s-a indragostit! Landon este nevoit sa renunte la prietenii sai pentru a-si petrece timpul cu Jamie , el incercand sa-i implineasca toate visurile fetei.

The girl next door

Matthew este un liceean preocupat de activitatile scolare care isi doreste sa obtina bursa care i-ar putea asigura o stralucita cariera politica.Dar viata lui obisnuita se schimba radical in momentul in care la casa vecina se muta Danielle,o fata deosebit de atragatoare si aparent obisnuita; ea ii dezvaluie lui Matt unele aventuri pe care el nu isi imagina sa le faca vreodata. Insa ea are un secret pe care prietenii lui Matt iubitori de filme porno il descopera. Suspiciunile lui Matt sunt mirosite de Danielle care decide sa ia de la capat cariera de star porno. De aici viata lui Matt devine cu adevarat complicata deoarece trebuie sa lupte cu perversii regizori porno pentru a-si recupera iubita.

Raise your voice

Terry Fletcher este o adolescenta dintr-un mic orasel, care-si doreste sa cante. Fratele sau este cel care, in secret, o inscrie la o cea mai buna scoala de muzica din Los Angeles. Tatal lor nu este de acord ca ea sa isi paraseasca familia pentru a canta. Dupa ce fratele ei moare intr-un accident, Terry este si mai sigura ca trebuie sa lupte pentru ceea ce isi doreste si pleaca fara stirea tatalui sau, la scoala de vara. Aici experimenteaza adevarata viata intr-un oras mare. Isi dezvolta aptitudinile in domeniul muzicii si cunoaste si dragostea printre colegii sai de scoala.

The Lizzie McGuire Movie

Lizzie McGuire si prietenii ei Kate, Gordo si Ethan tocmai au terminat scoala generala si, pentru a sarbatori, fac o excursie la Roma, in Italia. Lizzie descopera ca seamana foarte mult cu Isabella, un star pop din Italia, care canta impreuna cu Paolo. Isabella este foarte obosita, asa ca Lizzie este rugata sa-i ia locul la urmatorul concert. Lizzie insa nu crede ca se poate descurca in lumina reflectoarelor si nu se simte deloc atrasa de Paolo, care-i face avansuri. Familia lui Lizzie afla de peripetiile ei si vine in Italia cu primul avion.

It’s a Boy Girl Thing

Ea tocilara , oarecum neintegrata , el the most popular guy , capitanul echipei , colegi de liceu si vecini se cunosc de o viata dar nu se pot suferi . Doua caractere total diferite , cu gusturi si cultura diferite . Intamplarea face ca intr-o zi , in timpul unei excursii la un muzeu , in fata unei statui ce reprezenta un zeu aztec , sa se intalneasca si sa se i-a la cearta . Destinul face ca a doua zi dimineata, sa se trezeasca unul in pielea celuilalt . El devine ea si invers . Si de aici , aventura ! Cum se vor suporta ? Cum se vor descurca ? Ramane de vazut !

Legally Blonde

Desi fiecare aparitie a ei este un fel de expozitie kitsch ambulanta ce preamareste virtutile culorii roz-bomboana-fondanta, desi pare aeriana, cucerita doar de fleacuri, simpatica Ellie Woods cunoaste bine pretul demnitatii. Dezamagita de un iubit cam papa-lapte, pe deasupra si snob, pentru care Harvardul este o cetate rezervata doar alesilor, fata razbate in elita studentimii americane muncind pe rupte; chiar daca mai calca in strachini, o face cu gratie. O comedioara din nesfarsita serie a peliculelor cu adolescenti gata sa-si ia zborul, scrisa cu dibacie de Karen McCullah Lutz si Kirsten Smith, jucata cu farmec de Reese Witherspoon, Luke Wilson, Selma Blair, Matthew Davis, Victor Garber. O scurta dar indrazneata aparitie: Raquel Welch intr-o sedinta de tratament cosmetic. Ca sa se stie de unde i se trage splendoarea cu care isi poarta anii.

What a girl wants

Daphne Reynolds traieste in New York City impreuna cu mama ei Libby, o cantareata. Ea nu-si cunoaste tatal, insa stie ca este englez, si se decide sa plece la Londra in cautarea lui. Odata ajunsa acolo, il intalneste pe Ian, un cantaret dragut, si acesta o ajuta sa-si gaseasca tatal. Tatal ei este lordul Henry Dashwood, un om foarte instarit care nici nu stie ca Daphne exista. Henry a intalnit-o pe Libby in Maroc, unde s-au cununat. La intoarcerea lor in Anglia, ea l-a parasit si s-a intors in State, fara sa stie ca este insarcinata. Acum, Daphne trebuie sa ii spuna lui Henry cine este cu adevarat si Henry trebuie sa o accepte in viata lui agitata.

Senior Skip Day

Adam Harris, aflat in ultimul an de liceu, este indragostit de frumoasa sa colega Cara. Din nefericire, ea este cea mai populara fata din liceu.In singura zi a anului in care ar fi avut cu adevarat o sansa, "ziua chiulului", el strica totul , iar din greseala directorul scolii afla locatia petrecerii.Dar cu un curaj incredibil , el muta petrecerea la el acasa si totul pare ca va fi rezolvat.Sau nu…

Prom Night

Unul din cele mai cunoscute filme ale anilor ’80, care ii avea in rolurile principale pe Jamie Lee curtis si Leslie Nielsen, se intoarce pentru a teroriza cinefilii cu acest remake insetat de sange care demonstreaza ca de terifiante pot fi de fapt petrecerile.
Balul de absolvire al Donnai (Brittany Snow) trebuia sa fie cea mai frumoasa noapte a vietii sale, una plina de magie, frumusete si dragoste. Inconjurata de cei mai buni prieteni ai ei, ar trebui sa fie ferita de ororile trecutului ei. Dar cand in noapte magia se transforma in crima, un singur om poate fi responsabil… cel care l-a crezut disparut pentru totdeauna. Acum, Donna si prietenii ei trebuie sa gaseasca o cale de a scapa de sadicul masacru al unui criminal obsedat, si sa supravietuiasca.

Bratz : The Movie

Celebrele papusi Bratz prind viata in mult-asteptatul film Bratz, prima ecranizare produsa vreodata dupa cel mai chic model de papusi din lume. Pe masura ce actiunea avanseaza, le vom putea admira pe minunatele fete Bratz luptand pentru lucrurile in care cred: sinceritate, camaraderie si nu in ultimul rand prietenie. Yasmin (NathaliaRamos), Jade (Janel Parrish), Sasha (Logan Browning) si Cloe (Skyler Shaye) sunt cele mai bune prietene de cand se stiu. Nedespartite de cand s-au intalnit prima data, tinerele fete intotdeauna si-au incurajat reciproc personalitatile, talentele si stilul fiecareia mai mult sau mai putin iesit din comun. Tinerele fete invata cat de important este sa fii un sprijin pentru prietenii tai, sa fii sincer cutine insuti si sa intelegi visele si aspiratiile celui de langa tine.

John Tucker Must Die

John Tucker se bucura de popularitate in scoala si are succes la fete. Ii place sa treaca de la o floare la alta, si asta fara remuscari. Insa 3 fete care se bucura de asemenea de popularitate in scoala descopera ca toate trei s-au intalnit cu acelasi baiat si ca acesta le-a dus de nas pe toate trei, asa ca ele se aliaza pentru a obtine razbunarea. In ciuda sarmului si carismei ticalosului si a popularitatii lui crescande, fetele fac un plan inteligent potrivit caruia, cu ajutorul fetei care tocmai s-a mutat in oras, sa-i distruga reputatia si sa-i rupa inima in bucatele.

High School Musical 1

Troy Bolton si Gabriella Montez se intalnesc in vacanta de iarna dupa ce ei au fost fortati sa cante karaoke impreuna la o petrecere de Anul Nou. Ei au devenit prieteni, si nu se asteptau ca in viitor sa se mai intalneasca. Dar apoi dupa vacanta de iarna Troy a fost surprins sa decopere ca Gabriella s-a mutat la liceul din Albequerque, New Mexico unde studiaza si el. Ei devin prieteni buni si decid ca sa participe impreuna la o auditie pentru muzicalul iernii al scolii in perechi. Dupa un scurt timp ei sunt rechemati impreuna cu inca o pereche Sharpay si fratele ei Ryan Evans care au mai participat in trecut la alte cateva festivale ale liceului. In tot liceul se respandeste vestea ca cele doua perechi se vor concura pentru rolul principal al muzicalului, insa pana la urma casticatorii rolului vor fi Tory si Gabriella, cealalta pereche avand rol secundar.

High School Musical 2

Liceul Muzical 2 aduce acelasi personaje ca in prima parte, dar actiunea se muta din timpul anului scolar in vacanta de vara. Chiar daca e vara si nu mai sunt cursuri Troy (Zac Efron), Gabriella (Vanessa Hudgens), Chad (Corbin Bleu) si Taylor (Monique Coleman) nu stau degeaba. Cei patru se angajeaza pe timpul verii la Lava Springs Country Club. Dar nu reusesc sa scape de Sharpay (Ashley Tisdale), pentru ca familia sa detine clubul iar ea isi propune sa il ia pe Troy de langa Gabriella. Cu toata atentia de care are parte, Troy gusta din viata "buna" si incepe sa se gandeasca daca vrea sa ramana cu Gabriella sau sa se bucure de lucruri deosebite. Liceul Muzical 2 aduce si multe hit-uri, reteta care a adus succesul primei parti. Piesele care ies in evidenta sunt "Fabulous," "Work This Out," "You Are the Music in Me," si "Gotta Go My Own Way. "

High School Musical 3

In High School Musical 3: Senior Year, elevii de liceu Troy si Gabriella se confrunta cu viitorul lor, care i-ar putea separa acum, odata cu admiterea pentru facultate. Reticenti in fata terminarii acestui al 4-lea an de liceu, Troy, Gabriella si restul grupului Wildcats pregatesc un nou muzical mai elaborat, care sa marcheze aceste noi schimbari cu care se vor confrunta, reflectand in acelasi timp toate experientele acestora, sperantele lor, dar si frica de necunoscut pentru viitorul care ii asteapta pe fiecare in parte. Practicand noi stiluri de muzica si exersand diverse stiluri de dans, in numere care mai de care extravagante, acesti tineri isi vor scoate in evidenta tot talentul lor, in acest spectacol de muzica si dans, care va fi ultimul lor moment impreuna, inainte de a-si spune cu totii la revedere in toamna.

Disney se pregateste de "High School Musical 4″ !

She’s the man

Lui Duke ii place de Olivia căreia îi place de Sebastian, care de fapt este Viola al carei frate e iubitul lui Monique, aşa ca o uraste pe Olivia care e prietena lui Duke ca să-l faca gelos pe Sebastian, care de fapt e Viola si începe sa se indragosteasca de Duke, care crede ca ea e baiat… Sau, ca sa fie totul mai limpede, aceasta comedie cu adolescentţi este bazata pe piesa lui William Shakespeare "Twelfth Night". Suparata ca scoala ei nu mai are echipa de fotbal feminin, adolescenta Viola se deghizeaza in fratele ei geaman, şi ii ia locul pentru doua saptamani la noul internat in care a fost transferat. Comedia se naste atunci cand ea se indragosteste de noul ei coleg de camera, Duke, si cand de ea se indragosteste frumoasa Olivia, fata de care Duke este indragostit. Lucrurile devin si mai complicate atunci cand fratele ei geaman, Sebastian, apare în sfarsit.

Sex drive

Ian Lafferty este un tanar de 18 ani din Chicago, care lucreaza la o gogoserie situata intr-un mall, este in permanenta ironizat de catre fratele sau mai mare Rex, isi pierde toate iubitele in favoarea mezinului in varsta de numai 14 ani si se confrunta cu umilitoarea problema de a fi inca virgin chiar inainte de a pleca la colegiu. Nereusind sa o cucereasca pe Felicia, fata visurilor lui si in acelasi timp cea mai buna prietena a sa alaturi de Lance, Ian Lafferty se orienteaza spre intalnirile virtuale de pe internet si intra in contact cu Danielle, care utilizeaza nickname-ul de Ms. Tasty si pare sa aiba toate calitatile pe care baiatul si le-a dorit vreodata la o femeie, fiind amuzanta, frumoasa si sexy. Singurul obstacol in calea asa-zisei iubiri este faptul ca Ms.Tasty locuieste in Knoxville, la o distanta de aproximativ 500 de mile de orasul lui natal. La indemnul amicilor sai Lance si Felicia si fiind insotit de catre acestia, Ian porneste intr-o calatorie initiatica cu masina prin tara, calatorie in timpul careia cei trei tineri invata mai multe lucruri decat si-ar fi imaginat vreodata despre dragoste si despre viata in general.

I love you Beth Cooper

I Love You, Beth Cooper este povestea unui adolescent proaspat absolvit de pe bancile liceului care este indragostit de cand se stie de cea mai frumoasa, cea mai sexy si cea mai populara fata din scoala. Spre deosebire de multe alte fete, Beth nu este aroganta si nu se crede superioara. In timpul discursului in cadrul festivitatii de absolvire a liceului, Denis Cooverman prinde curaj si spune in voce tare la microfon de fata cu toti profesorii si parintii care asistau la festivitate, ca o iubeste. Spre surprinderea lui, Beth apare la usa lui in aceeasi seara si decide sa isi petreaca cea mai traznita noapte cu el.

Final destination 3

Wendy Christensen se afla lintr-un parc de distractii, cu prietenii ei, in momentul in care are o viziune despre cum vor muri cu totii daca se urca in rollercoaster. Isi asculta instinctul si se da jos din acesta impreuna cu cativa dintre prietenii ei, iar ceilalti care raman mor imediat ce rollercoster-ul porneste. Se crede ca este un accident, insa Wendy si Kevin realizeaza ca toti cei care au coborat din rollercoster si au fentat moartea, acum sunt urmariti de ea si ceva rau are sa li se intample pe rand la fiecare. Vor reusi ei oare sa mai pacaleasca inca o data moartea?

Exista si Final destination 1,2 si 4

Twilight

Viata unei adolescente pe nume Bella ia o turnura diferita din momentul in care se muta in oraselul Forks-Washington, pentu a locui cu tatal ei. Initial, totul i se parea deprimant, pentru ca trebuia sa se acomodeze cu noua locuinta si cu noii colegi, insa la scurt timp il intalneste pe misteriosul si seducatorul Edward Cullen. Acesta se indragosteste de ea, insa are un mare secret de ascuns, care le pune in pericol relatia – el si familia lui sunt vampiri care au renutat la vanatul oamenilor. Bella afla secretul lui , dar nu realizea ca isi risca viata continuand aceasta relatie. Totul se complica atunci cand dusmanii vampiri ai familiei Cullen apar si vor sa o vaneze pe Bella. Va putea oare Edward sa o protejeze si sa se abtina el insusi de pofta pe care i-o provoaca mirosul ei?

New moon – Twilight 2

Protagonista Bella Swan implineste optsprezece ani, iar Alice si Edward ,vampirul pe care il iubeste ii pregatesc o petrecere surpriza. La acesta petrecere are loc insa cel mai mare cosmar a lui Edward: in timp ce Bella deschide un cadou se taie in hartie, iar tanarul vampir Jasper nu isi poate stapani instinctele si o ataca. Edward o salveaza impingand-o din calea lui Jasper, dar acesta cade pe o masa de sticla unde se raneste mai rau, iar Carlise se vede nevoit sa ii coasa ranile. Dupa acesta intamplare Edward vrea sa o protejeze pe Bella, asa ca pleaca din orasul Forks impreuna cu toata familia lui gandindu-se ca iubita lui va putea trece peste iubirea care o purta pentru el. La aflarea vestii Bella este distrusa si intra intr-o depresie severa,avand serioase probleme de comportament la scoala si in relatia ei cu Charlie. La patru luni de la plecarea lui Edward isi gaseste in sfarsit linistea langa Jacob Black, un prieten de familie. Insa acesta ascunde la randul lui un secret la fel de mare ca al familiei Cullen. Bella se gandeste in continuare la Edward si cauta noi metode pentru a-l putea simti mai aproape. Ea descopera ca de cate ori isi risca viata ea putea sa ii auda vocea. La un moment dat Bella va fi pusa in situatia sa il salveze pe Edward.

Greta

Greta este o tanara depresiva care in vacanta de vara este trimisa de catre mama ei la bunici.Incercand sa se sinucida,isi face un carnetel cu diferite planuri inainte sa moara.Fiind impinsa de la spate de bunicii ei sa se angajeze,aceasta il intalneste pe Julie singura raza de soare printre vechile hoteluri din statiunea de pe malul Atlanticului.Greta care incepe sa dispretuiasca viata din ce in ce mai mult,se refugiaza in bratele lui Julie,de care mica statiune vorbeste urat datorita trecutului sau.Oare va invata Greta sa pretuiasca viata asa cum este si sa-si lungeasca vacanta la bunicii sau ii va reusi planul de sinucidere?

Post Grad

In timpul liceului, ambitioasa si optimista Ryden Malby avusese un plan foarte clar stabilit: sa invete bine si sa obtina o bursa pentru colegiu. Dupa absolvire, tanara isi propune sa gaseasca un apartament minunat si sa se angajeze la o prestigioasa editura din oras, dar atunci cand rivala ei din liceu Jessica Bard ii fura slujba perfecta, Ryden este fortata sa se mute in casa parinteasca pentru a locui impreuna cu disfunctionala ei familie. Descurajata de multimea cererilor de loc de munca care ii sunt respinse si exasperata de un frate mai mic ciudat pe nume Hunter, un tata incapatanat pe nume Walter si o mama exagerat de economa pe nume Carmella, Ryden Malby simte ca viata ei se indreapta intr-o directie gresita. Singurele placeri ale fetei sunt intalnirile cu atragatorul ei vecin David si petrecerea timpului in compania celui mai bun prieten al sau Adam, care o iubeste in secret.

The sisterhood of traveling pants

Au fost odata ca niciodata patru foarte bune prietene. Erau atat de apropiate, incat lucrul de care se temeau cel mai mult era ca intr-o buna zi vor trebui sa se desparta. Insa, in chiar prima zi a vacantei pe care trebuiau sa o petreaca departe una de cealalta, au facut o descoperire uluitoare: O PERECHE DE PANTALONI. „Ei, si ce e asa de uluitor la o pereche de pantaloni?" o sa ma intrebati. In aparenta, nimic. Par sa fie doar niste blugi purtati.

College road trip

James Porter este un tata gelos care nu realizeaza ca fiica lui nu mai este demult o fetita si ca poate lua singura deciziile importante din viata ei. Melanie are de gand sa plece impreuna cu prietenele ei intr-o calatorie spre a se inscrie la colegiu, dar este profund dezamagita in momentul in care tatal ei, sef de politie, insista sa o insoteasca pe parcursul drumului.

Freaky Friday

Dr. Tess Coleman (Jamie Lee Curtis) si fiica ei de 15 ani, Anna (Linsay Lohan) nu se inteleg deloc. Nu au aceleasi gusturi nici pentru haine, nici pentru pieptanaturi, nu le place aceeasi muzica si desigur, au preferinte deosebite in ce priveste barbatii. Intr-o seara de joi, neintelegerile lor se amplifica. Anna ia foc pentru ca mama ei nu-i intelege aspiratiile muzicale, iar Tess, o vaduva pe cale de a se recasatori, nu intelege de ce Anna nu-i da pace logodnicului ei (Mark Harmon). Pe nepregatite, totul ia o intorsatura ametitoare, din cauza a doua placinte cu ravase identice. In dimineata urmatoare, acea bizara vineri, Tess se trezeste in trupul Annei, iar adolescenta in trupul mamei sale. Desi se cunosc de o viata, cele doua descopera ca e tare greu sa traiesti in locul altuia. Dar poate asta e calea cea mai buna de a capata respect pentru optiunile altuia. Cu atat mai mult cu cat sambata e ziua in care Tess urmeaza sa se casatoreasca. Trebuie neaparat sa isi revina fiecare in trupul ei, si asta cat mai repede. Romanul lui Mary Rodgers capata o noua savoare dupa transpunerea cinematografica.

50 first dates

50 First Dates este o comedie romanticã de neuitat cu Adam Sandler în rolul Henry si Drew Barrymore în rolul Lucy, o profesoarã de arte la liceu cu o boalã neurologicã unicã care face ca memoria sã i se steargã peste noapte – si asta în fiecare noapte. Henry Roth (Sandler),veterinar specializat in animale marine polare, si-a planificat viitorul. Atunci când nu se ocupã de mamiferele marine la Sea Life Park în Hawaii, frânge inimile turistelor americane care sunt în cãutarea unei iubiri de vacantã. Pentru Henry iese din discutie o relatie pe termen lung. Astfel, si-ar abandona visul de 10 ani de a naviga în Alaska pentru a studia viata subacvaticã a morselor. Henry este foarte aproape de a-si vedea visul realizat dar goeleta sa, Sea Serpent, are un accident pe parcursul unor manevre, si el ajunge la Hukilau Café, unde ochii obisnuitilor casei îl urmãresc cu neîncredere când privirea îi este atrasã de una dintre cliente, tânãra si frumoasa Lucy Whitmore (Barrymore).

7 things to do before I’m 30

Lori Madison, o femeie care se îndreaptă cu paşi repezi către vârsta de 30 de ani, revine în oraşul ei natal din Colorado. Aici descoperă o listă făcută în copilărie, care cuprinde nu mai puţin de şapte lucruri pe care ea şi-ar fi dorit să le facă până la 30 de ani. Lori realizează că nu şi-a îndeplinit nici măcar una din cele şapte dorinţe, aşa că porneşte într-o cursă nebună împotriva timpului, pentru că în doar trei săptămâni, ea va împlini 30 de ani.

Everything you want

Abby este o tanara care studiaza la Arte si care are talent la pictura. Picteaza din pasiune si pentru ca aceasta este lumea in care a crescut si in care se simte in siguranta. Sy este prietenul ei de la 5 ani, problema este ca el este prietenul ei imaginar si Abby il foloseste pentru a-i indeparta pe ceilalti baieti. Doar ca la cursul de arta este un baiat care reuseste s-o enerveze, iar acesta se dovedeste a fi varul colegei sale de apartament. Cei doi ajung sa faca o intelegere, in urma careia Abby trebuie sa-l ajute sa treaca la acest curs. Timpul petrecut impreuna ii apropie si cei doi descopera ce este dragostea, dar au un obstacol urias – Sy!

Just friends

Chris Brander a fost intotdeauna prieten cu Jamie Palamino, dar acum este timpul sa decida care va fi pasul urmator in relatia lor. Dezamagit de refuzul acesteia, Chris va pleca din oras si va deveni un cunoscut manager de muzica. Peste ani el se intoarce acasa printr-o conjunctura favorabila, o va reintalni pe Jamie si va incearca sa-i fie mai mult decat un simplu prieten.

First daughter

Fiica presedintelui american tanjeste dupa o viata normala intre zidurile unei prestigioase universitati din California. Samantha Mackenzie, interpretata de Katie Holmes, este o tanara domnisoara al carei tata, "primul om al tarii", este in pragul alegerilor in urma carora spera sa ramana in functie. Dupa o viata traita sub privirile agile ale agentilor secreti, Samantha viseaza sa poata avea parte de experientele normale varstei ei si vietii de colegiu. Ca orice student, ea vrea sa se poata distra cu colegii de camera si sa aiba intalniri cu baiatul care ii place. Dar desi distanta care o desparte de Washington ii ofera ceva libertate, Samantha este totusi chinuita de tot soiul de reporteri care ii transforma existenta in titluri de ziar. Situatia devine si mai greu de suportat, atunci cand presa pune sub lupa relatia ei cu noul ei iubit, ale carui intentii sunt puse sub semnul intrebarii.

Chasing liberty

Mandy Moore e Anna Foster, fiica de 18 ani a lui James Foster (Mark Harmon), presedintele Statelor Unite. Anna a dus o viata privilegiata dar, in acelasi timp, a trebuit sa reziste prezentei constante a agentilor secreti care-i limitau independenta. In timp ce se afla intr-o excursie in Europa, fata reseste sa scape de paznici sai pentru o scurta perioada. Inevitabil, ea cade in bratele tinere ale romanticului britanic Ben Calder, cu care se bucura de o vacanta europeana proaspata si neingradita. Nevrand sa-i strice distractia, ea nu-i spune despre specialul sau statut social. Anna nu stie, insa, ca si Ben are o identitate secreta…

The hottie and the nottie

Nate Cooper a fost topit dupa Cristabel Abbott inca de cand avea doar sase anisori. Dar cand a indraznit sa faca un pas sa se apropie de ea si sa ii trimita o felicitare, familia acesteia impreuna cu ea s-au mutat in alta parte. De-a lungul anilor, in viata lui Nate s-au perindat diverse femei, insa niciuna care s-ar fi putut masura cu Cristabel. Convins de faptul ca aceasta este fata vietii lui, Nate decide sa se mute in L.A. si sa incerce sa o cucereasca.

Sorority Row

Remake al filmului horror "The House on Sorority Row" din anul 1983, aceasta pelicula urmareste un grup de cinci fete pe nume Cassidy, Jessica, Claire, Ellie si Megan, care fac parte dintr-o fratie si au jurat sa fie solidare si sa aiba incredere una in cealalta. Loialitatea lor este pusa la incercare atunci cand o farsa pusa la cale la o petrecere a fratiei se sfarseste tragic, iar Megan este ucisa in mod accidental. In loc sa marturiseasca politiei producerea acestui incident, tinerele decid sa ascunda cadavrul insangerat si sa pastreze secretul pentru totdeauna. La cativa ani de la aceasta crima, in timp ce se distrau la o noua petrecere organizata de fratie, cele patru fete primesc pe telefoanele mobile imagini fotografiate in noaptea mortii lui Megan de la un expeditor necunoscut, care le ameninta ca le va trimite si politiei. Ulterior, membrele fratiei si iubitii lor incep sa fie hartuiti de catre un criminal in serie misterios, intrebandu-se daca Megan s-a intors din morti pentru a se razbuna pe ei sau altcineva se joaca cu mintile lor si vrea sa ii faca sa-si plateasca cu moartea pacatele trecutului.

Sorority boys

Trei tipi sunt dati afara din Fratia din care fac parte, acuzati pe nedrept de furtul banilor din trezorerie. Ei gasesc o solutie, deghizandu-se in femei pentru a putea intra si a gasi o caseta cu filmarea adevaratului vinovat de furt. Necazul este ca ele sunt vazute de o fratie in care membre sunt numai fete, si sunt rugate sa faca parte din tabara lor. Lucrurile incep sa mearga prost cand unul dintre ei se indragosteste de una dintre colege…

Fraternity house

In ultima lor zi de colegiu Jake si Evan si-au dat seama ca zilele lor de umblat prin campus dupa chefuri si flirtat cu studente tinere pe jumatate dezbracate s-au incheiat. Temandu-se de absolvire si de viata in lumea reala, ei se gândesc la un plan pentru a ramane in facultate pentru un al cincilea an. Pentru a reusi acest lucru cei doi trebuie sa gaseasca pe cineva cu experienta in domeniu. Astfel, ei solicita asistenta studentului "permanent" poreclit Fossil, care le incredinteaza cele "Zece Porunci", legate de modul de a ramane in facultate. Intre patrunderea prin efractie in biroul profesorului VanOver si rapirea studentilor straini, Jake si Evan au parte de o zi de dezmat pe care nu o vor uita niciodata.

In varsta de 30 de ani, Bruno stie ca anii lui cei mai buni au trecut deja. Odata un muzician de succes, el se ocupă acum doar de compus versuri pentru cantece. Dintr-o data, afla ca existenta lui este mult mai complexa decat pare, pentru ca o fosta iubita il anunta ca este tatal fiicei ei. Bruno accepta sa o cunoasca, iar indiferenta sa initiala se transforma in sentimente paterne de care nu se credea capabil.

The last song (2 Aprilie 2010)

Dupa ce parintii ei Kim si Steve Miller au trecut printr-un divort urat, iar barbatul a plecat din New York pentru a locui in orasul Tybee Island din Georgia, adolescenta Veronica "Ronnie" Miller a ramas extrem de afectata si a refuzat sa-i mai vorbeasca tatalui sau. Desi canta la pian sub indrumarea lui Steve, el insusi pianist si profesor de muzica la Juilliard, rebela Ronnie a incetat sa mai exerseze la acest instrument si a preferat sa-si petreaca timpul distrandu-se cu prietenii ei. Atunci cand Kim Miller decide ca fiica ei trebuie sa plece in Georgia pentru a relua legatura cu tatal instrainat, Ronnie nu este deloc incantata si manifesta raceala si ostilitate in prezenta lui Steve, singurul lucru pe care il au in comun cei doi fiind pasiunea pentru muzica. In Tybee Island fata se indragosteste de atragatorul si popularul Will Blakelee si se impaca cu tatal ei, care este implicat in reconstructia unui vitraliu dintr-o biserica locala, opera de arta ce a fost distrusa intr-un incendiu.

Love Wrecked

Love Wrecked este povestea lui Jenny Riley. Ea este un mare fan al starului rock Jason Master. Atat de fan-atica incat ar merge atit de departe, incat sa se angajeze pe timpul verii in Caraibe, sperind ca idolul ei sa vina sa-si petreaca vacanta acolo. In excursie vine si Ryan, un baiat care ofteaza dupa iubirea lui Jenny inca de cind era un pustan. Lucrurile merg ca unse, caci nici nu apuca Jenny sa-si despacheteze bagajul si Jason isi face aparitia pe insula. Visul fiecarei adolescente este sa ramina singura pe o insula pustie cu barbatul iubit. Spre deosebire de acestea, Jenny isi transforma visul in realitate, caci, in timpul unei croaziere la lumina lunii, cei doi naufragiaza. Idila lor nu dureaza foarte mult, mai ales cad Jenny afla ca a fost mintita.

Sidney White

"Sydney White" incearca o interpretare moderna a clasicului basm. Actiune o urmareste pe Sydney, o fata frumoasa aflata in primul an de facultate, care incearca si reuseste sa intre in fostul grup al mamei sale, in prezent decedata. Insa imediat afla ca lucrurile nu mai sunt la fel de bune ca pe vremuri si gaseste refugiu departe de casa impreuna cu alti 7 studenti cu probleme de integrare. Cu ajutorul celor 7 noi prieteni Sydney se va infrunta cu "regina" campusului, incercand sa corecteze nedreptatile ce au loc pe teritoriul scolii.

American Virgin

O comedie trasnita in genul tinerete+alcool=probleme pentru eroi si distractie pentru "privitori" si anume: dupa o betie crancena si de durata, prima de altfel in viata ei, o tanara, care a scapat de supravegherea parinreasca si a juns studenta, a aflat ca toate aventurile din aceasta perioada incetosata a vietii ei au fost imortalizate de o camera video sub bagheta unui semi-pervers. Din acest moment scopul vietii ei si ai prietenilor ei de pahar, care pana acum pledau: "fara sex pana la casatorie" si chiar credeau acest lucru, este sa recupereze materialul compromitator filmat si sa nu piarda mult ravnita bursa. Cum o va face sau daca va reusi ramane de vazut.

Wild child

"Wild child" este povestea unei adolescente rebele in varsta de 16 ani pe nume Poppy Moore, care locuieste in Los Angeles si duce o viata de huzur, manuind crti de credit cu sume nelimitate de bani pe ele si fiind inconjurata de o multime de asa-zisi prieteni, care depind de ea din punct de vedere financiar. Dupa moartea mamei sale, survenite in urma cu 5 ani, Poppy a fost rasfatata peste masura de catre tatal ei Gerry Moore, iar comportamentul ei iresponsabil si nepoliticos a lasat mult de dorit, motiv pentru care acesta se decide sa o trimita sa studieze la o scoala de fete foarte stricta din Anglia. Facandu-si un nou cerc de prieteni, care nu ii accepta fitele si nu se lasa impresionati de atitudinea ei superioara si nonconformista si fiind supravegheata indeaproape de catre directoarea scolii – doamna Kingsley – Poppy sfarseste prin a se adapta la noul liceu, cu atat la mult cu cat descopera ca si mama sa invatase aici in tinerete si chiar se indragosteste de Freddie, baiatul directoarei, motiv pentru care se gandeste serios daca ar fi cazul sa se mai intoarca in Statele Unite ale Americii sau sa ramana in tara adoptiva.

Extreme movie

De la realizatorii filmului Not another teen movie vine o noua productie. Extreme Movie este o compilatie de momente amuzante care prezinta toate bucuriile si momentele jenante ale sexului intre adolescenti. Momentele jenante si penibile sunt evidentiate in mod special. Filmul nu are nici o legatura cu seria de parodii cu nume similar.O comedie-crochiu despre bucuria si neplacerile sexului in adolescenta. Dar mai ales despre neplaceri.

Sex Pot

Spanky si Mert sunt doi prieteni adolescenți. Într-o zi părinții îl lasă pe Spanky să-și petreacă noaptea la Mert. După ce le spionează pe vecinele lesbiene și sunt pedepsiți de către acestea, ele îi invită la o petrecere în Malibu, la care trebuie să aducă ceva băutură. Ei descoperă în casă o pungă cu ceea ce cred ei a fi ‘iarbă’, dar de fapt este un puternic afrodisiac. Pentru a ajunge la petrecere ei iau mașina fratelui lui Mert. Pe drum, în încercarea de a cumpăra băutura, sunt jefuiți de un cerșetor. Două prostituate – una trensexuală iar cealaltă începătoare – îi roagă să le asigure transportul, oferindu-le o sticlă de tequila. Zis și făcut. Fiind urmăriți de poliție pentru depașirea vitezei, aruncă pe geam punga cu ierburi. Vor reuși să o recupereze de la o petrecere de puștani care, datorită ierburilor va degenera într-o orgie. Ajungînd în cele din urmă la petrecerea vizată, vor reuși oare să îndeplinească vizul adolescentului american (pierderea virginității)?

40 Days and 40 Nights

Matt Sullivan incearca sa treaca peste una dintre cele mai mari dureri ale vietii sale: despartirea de prietena sa Nicole. Nu este vorba numai de despartirea in sine, dar Matt nu mai poate duce pana la capat actul sexual cu nici o fata. Astfel, el se decide sa renunte la sex si la tot ceea ce este legat de el. Colegii sai fac un pariu pe net: cate zile va reusi colegul lor sa-si tina juramantul? In acelasi timp Matt o intalneste pe Erica. Conflictul izbucneste in momentul in care Matt va trebui sa iasa in oras cu Erica si nu va putea sa-ncalce juramantul.

Accepted

Dupa ce a fost respins la toate facultatile la care a incercat, Bartleby Gaines se hotaraste sa inventeze impreuna cu prietenii sai o universitate fictiva, Institutul de Tehnologie South Harmon , pentru a-si insela parintii. Dar cand inselatoria functioneaza prea bine si toti ceilalti respinsi la facultate incep sa se inscrie la scoala lui, B. trebuie sa gaseasca o cale sa le dea prietenilor si studentilor sai educatia si viitorul pe care le merita, si acelasi lucru si pentru el, in timp ce incearca sa castige inima fetei din vecini.

RASPUNSUL NU E AL MEU , CI AL LUI killerkiss LA RASPUNSUL LUI dya13

bafta

| GabyZarny a răspuns:

How high / not another teen movie / easy A / american highscool / sex drive / american pie 1-7 / harold and kumar 1&2 / love don't cost a thing / take me home tonight / grown ups / road trip 1 & 2 & beer pong / no strings attached / accepted / wild hogs / just go with it / pledge this () the hootie and the nootie / rango () tangled

Răspuns utilizator avertizat
| Cherry a răspuns:

American pie
acasa la coana mare
gravidul

| VampireDeea144 a răspuns:

Doi barbati si jumatatelaughing

| Ildiz a răspuns:

Me and marley

| Ana_4223 a răspuns:

Scary Movie(1, 2,3, 4)

| DarkSasuk3 a răspuns:

Home Alone--Singur acasa (vezi ca sunt mai multe episoade)

| adit58 a răspuns:

American pie. Toata seria e geniala razi maxim. Funda?

| ErrorError a răspuns:

Van Wilder Freshman Year, Little Man, Yes Man, Disater Movie etc is faine astea big grin funda?puppy dog eyes

| Chiri_6534 a răspuns:

Puss in Boots. Funda?

| ciocotina a răspuns:

Mincinosul mincinosilor foarte tare filmul laughinglaughinglaughingrolling on the floor

| usename a răspuns:

Nu stiu dar esti draguta kiss