| Andreidi1 a întrebat:

Buna TPU... caut un film dar din pacate am uitata numele... va rog daca stiti filmul sa-mi scrieti. dau funda... in film este vorba despre un om(politist) care apara o fata(kate o cheama in film ) de niste oameni. Aceasta la un moment dat fuge de acesta si da de un tren cu marfa care se urca in el incercand sa scape de acesta. Baiatul mergand cu masina incearca sa o prinda vrand sa sara din masina in tren. A sarit in tren si la un moment dat facand drag unul dintre oamenii rai pe care voiau s-o omoare pe fata abrut sa-i impuste pe acestia nereusind. (am uitat sa precizez ca inainte sa fuga fata de el acestia au fost la un hotel unde nu au stat mult iar politistul a primit un telefon de la cel care voia sa-i faca fetei rau si au fugit imediat ). Seful celor rai trimite unul dintre oameni sa ia fata. Asa au si facut unde au duso pe fata pe un vapor unde au pus o bomba iar seful celor rai a facut un transfer ( de bani ) dar n-a reusit deoarece a venit acel politist care a salvat-o pe fata si filmul se termina sarutandu-se. va rog daca puteti sami spuneti cum se numeste.

1 răspuns:
| Storm1X a răspuns:

Nu ti-ar fi mai folositor facebook-ul?
https://www.facebook.com/groups/221656478022100/